Hlavní navigace

Moderní způsob obchodování? Online!

Komerční sdělení  Autor: 258398
Online obchodování si v posledních letech získává čím dál více příznivců. Odpověď na otázku proč, je naprosto jednoduchá. Online obchodování je snadné a pohodlné. Obchodovat totiž můžete kdekoliv a hlavně kdykoliv.

Sdílet

Investovat s online brokerem je velmi pohodlné, protože se tak můžete do světa velkých financí pustit prostřednictvím několika kliknutí svého počítače. Výhodou online obchodníků je komplexnost služeb, široká škála investičních instrumentů, silná informační podpora a především dostatek informací na jednom místě. A právě kvalitní informace jsou pro každého nováčka na startu do investorského světa obrovskou přidanou hodnotou.

Broker Jet

Pokud si chcete do začátku nastudovat kvalitní investiční publikaci a nechat si poradit od světoznámých obchodníků na kapitálových trzích nebo snad přímo vyzkoušet obchodování bez poplatku, staňte se nyní klientem brokerjet České spořitelny, jednoho z předních obchodníků s cennými papíry na českém kapitálovém trhu. Do začátku každého nového investora řádně vybaví jednou z atraktivních investičních knih, například z dílny světového odborníka a guru Alexandera Eldera. A pokud byste si raději zkusili přímo samotné obchodování, můžete si vyzkoušet svoje první obchody bez poplatku. Více informací

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).