Hlavní navigace

Na hypotéce můžete ušetřit až 25 000 Kč!

Komerční sdělení  Autor: 258398
Jestliže si chcete pořídit nové bydlení, v červenci nastává ten správný čas. Hypoteční banka nabízí prázdninovou hypotéku, u které nemusíte hradit poplatek.

Sdílet

Získáte lepší dovolenou i zmrzlinu

Protože Hypoteční banka dobře ví, že si v létě každý rád dopřeje zaslouženou dovolenou a to i v případě, že se stěhuje do nového, přišla s lákavou nabídkou: klienti mohou od 1. do 31. července zažádat o prázdninovou hypotéku bez poplatku. Banka jim v tomto případě poskytne 100% slevu z poplatku za zpracování úvěru a klient tak ušetří až 25 000 Kč. „Klienti tuto sumu ušetří, díky čemuž si mohou pořídit třeba dražší zájezd k moři nebo lepší vybavení nového bytu či domu,“ doplňuje Pavla Hávová, PR manažerka Hypoteční banky. Navíc se v létě bude moci každý klient osvěžit prima zmrzlinou, kterou zdarma dostane na pobočce.

A pro koho je prázdninová hypotéka?

Prázdninovou hypotéku získají všichni žadatelé o úvěr, kteří si zvolí pětiletou a delší fixaci úrokové sazby. Nabídka se vztahuje na všechny produkty kromě předhypotečního úvěru a hypotéky bez doložení příjmu.

Co nejnižší splátky a nejjednodušší vyřízení hypotéky

V Hypoteční bance si také díky 40tileté splatnosti úvěru rozložíte splátky do delšího období, čímž se vaše měsíční výdaje citelně sníží. Rovněž vyřízení hypotéky je jednodušší a kupujete-li byt, stačí vám pouze dva dokumenty: potvrzení o příjmech a nabývací titul k nemovitosti. Odhad ceny bytu provede zdarma a na počkání přímo na pobočce pracovník banky. Stačí, když mu sdělíte několik základních údajů (adresa, velikost bytu, podlaží atd.). A rovněž také pracovníci banky opatří výpis z katastru nemovitostí díky dálkovému přístupu za každého klienta.

Více informací zde

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).