Hlavní navigace

Konference WebTop100: To nejlepší z digitálního marketingu pro váš byznys

Komerční sdělení
Kolik vydělává váš online marketing? Jaká jsou úskalí legislativy v digitálu? Jak nejlépe využít sociální sítě v byznysu?

Sdílet

Přijďte si na konferenci WebTop100 poslechnout úspěšné case studies od těch, jimž k úspěchu na trhu pomohl digitální marketing. Odnesete si do podnikání nové poznatky o online nástrojích, které se hodí zrovna pro vaši firmu.

Kolik mi vydělává můj marketing? Odpověď na jeden klik vám dá Giuliano Giannetti z agentury Revolt BI. Ukáže vám, jak snadno zjistit, jestli se váš projekt potácí ve ztrátě nebo vesele prosperuje – akceschopná data, která vydělávají peníze.
Jak se z facebookového či instagramového postu stane virální fenomén? To vám na konkrétních případech z praxe ukáže Vojtěch Lambert z LCG New Media.
Máte pocit, že když jste firma typu B2B, tak online není pro vás? Daniel Musil z AITOM Digital ukáže jak na praktický online marketing pro B2B firmy. Poradí, jak si položit ty správné otázky, kde a jak získat data a hlavně, jak je využít pro růst zisku. Těšit se můžete na 3 konkrétní case studies a tipy z praxe, které můžete okamžitě aplikovat.
Jaké jsou typy vztahů mezi agenturou a klientem? A jak je narovnat, aby co nejvíc vyhovovaly oběma stranám? To na případových studiích z Ameriky i Evropy vysvětlí Bohumil Pokštefl ze společnosti Kontentino.

Budeme řešit právní hranice obsahového a influencer marketingu, digitální podporu zahraničního obchodu nebo technologické možnosti v e-mailingu.

A to zdaleka není všechno. To nejlepší z digitálního marketingu uslyšíte 12. listopadu v Národním domě na Vinohradech. Na konferenci WebTop100 se můžete registrovat na webu akce.

Pořadatelem konference je Sherpas. Hlavními partnery jsou AdexpresFORPSI, partnerem je LCG New Media a produktový partner pak EasyEvent. Mediálně akci podporují  Marketing Journal,  Tyinternety.cz, Lupa.czPodnikatel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).