Hlavní navigace

Na co nezapomenout při koupi auta ?

Komerční sdělení  Autor: 287592
S přicházejícím jarem a novou motoristickou sezónou řidiči řeší otázku výměny nebo nákupu nového vozidla. Pokud se jedná o pořízení nového vozu, může řidič povinné ručení uzavřít okamžitě. V případě, že se jedná o změnu pojišťovny je ale potřeba pamatovat na šesti týdenní lhůtu vztahující se k výročí sjednání povinného ručení.

Sdílet

V obou případech je potřeba pečlivě zvážit všechny nabídky a bonusy, které pojišťovny nabízejí-řidič tak může ušetřit na povinném ručení i několik set korun. To platí i v případě ČSOB Pojišťovny, která zavádí bonusy až ve výši 55 %.

Je běžné, že řidič získává od své pojišťovny za každý rok bez nehod bonus ve výši 5 %. O tento bonus mu je pak poníženo pojistné, které za pojištění platí. Maximální bonus, kterého jde takto dosáhnout, je 40 %. ČSOB Pojišťovna ovšem nabízí bonusy až 55 %. Jak je to možné? Umožňuje to Sleva dobrého řidiče, která navyšuje standardní bonus o dalších 15 % na celkových 55 %.

Sleva dobrého řidiče – ušetřete dalších 15 % ČSOB Pojišťovna zavádí pro rok 2008 úplnou novinku pro povinné ručení a havarijní pojištění s názvem Sleva dobrého řidiče. Stačí když klient předloží doklad o alespoň tříletém předchozím bezeškodném průběhu povinného ručení a obdrží v prvním roce pojištění u ČSOB Pojišťovny slevu 15 %, ve druhém 10 % a ve třetím 5 %. Tato sleva jde přitom současně uplatnit i na havarijní pojištění pokud je sjednáno zároveň s povinným ručením.

Vedle Slevy dobrého řidiče zůstává v platnosti i sleva 20 % na pojistném za stáří automobilu – novinkou u této slevy je, že ji získají už motoristé s vozem starším 10 let a více (doposud to bylo od 11 let). Pokud řidiči sjednají povinné ručení přes internet přijdou si na další 4 % z ceny pojistného. Celkový rozsah slev, které řidič může od této pojišťovny získat, je v domácích poměrech unikátní a řadí její povinné ručení k nejvýhodnějším na trhu. Se započtením všech slev, které ČSOB Pojišťovna nabízí, lze povinné ručení osobního vozidla pořídit již od 1 380 Kč ročně!

Vypočítejte si cenu povinného ručení!

Doplňkové služby zdarma V nabídce povinného ručení je také zdarma zahrnuto úrazové pojištění řidiče, pojištění osobních věcí řidiče a osob blízkých a široká nabídka asistenčních služeb, které se vztahují jak na dopravní nehodu, tak i na případ poruchy. Ve variantě Premiant je navíc zdarma úhrada škody i na voze klienta až do výše 5.000 Kč.

Bližší informace o nabízených slevách v roce 2008 je možné získat na bezplatné infolince ČSOB Pojišťovny 800 100 555 na internetové adrese www.csobpoj.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).