Hlavní navigace

Naučte se vyplnit daňové přiznání správně a včas

Komerční sdělení
Připravte se na bezchybné vyplnění jednotlivých řádků daňového přiznání. Vyvarujte se nejčastějších chyb a omylů. Nenechte se připravit o daňové výhody.

Sdílet

Přijďte na školení Vyplňování daňových přiznání 2013 a naučte se správně vyplnit daňové přiznání. Nechcete-li platit daňového poradce a budete si daňové přiznání vyplňovat sami, ať už jako podnikatel, nepodnikatel, účetní nebo fyzická osoba, máte čas na jeho podání pouze do 2. dubna 2013 (1. dubna je státní svátek). Pod vedením zkušeného lektora Jana Molína, dlouholetého spolupracovníka serveru Podnikatel.cz a daňového poradce v jedné osobě, se na našem školení můžete hravě vypořádat s nástrahami vyplňování daňového přiznání, které tato činnost spolu s pravidelnými změnami v této oblasti každoročně přináší. V průběhu školení si krok za krokem projdete jednotlivé řádky růžového tiskopisu včetně rekapitulace možností, jak daň z příjmu optimalizovat, a naučíte se vše potřebné, abyste vyplňování zvládli sami.

Školení se bude zabývat těmito tématy:

  • struktura formulářů přiznání k dani z příjmů fyzických a právnických osob;
  • vyplňování přiznání k dani z příjmů fyzických osob u podnikatelů i nepodnikatelů (například osob, které mají příjmy z pronájmu atp.);
  • vyplňování přiznání k dani z příjmů právnických osob včetně návazností na účetnictví podnikatelů;
  • nejčastější chyby a omyly při vyplňování a podávání daňových přiznání;
  • elektronické podávání daňových přiznání;
  • základní informace týkající se optimalizace daňové povinnosti.

Cena pro jednoho účastníka činí 1 890 Kč bez DPH. V ceně školení je certifikát pro absolventa, tištěné i elektronické materiály a podklady, teplé i studené nápoje po celý den.

Více informací a termín školení naleznete na stránce: Školení vyplňování daňových přiznání 2013

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).