Hlavní navigace

Nejjednodušší cesta k podnikání na internetu

 Autor: 518993
Jednoduchý způsob, jak začít nabízet výrobky nebo služby na internetu, nabízí e-shopové řešení Vltava2000 od ACTIVE 24. Rychle, jednoduše a bez rizika je možné vyzkoušet, zda se podnikání na webu vyplatí, řešení je k dispozici zdarma na vyzkoušení.
2. 6. 2011

Sdílet

Mnoho živnostníků a drobných podnikatelů hledá vedle svých kamenných obchodů další prodejní kanály, aby mohli obsloužit větší počet zákazníků a rozšířit prodej z blízkého okolí po celé České republice. Ideální nástrojem, jak začít nabízet své výrobky nebo služby na internetuje e-shopové řešení Vltava2000 od ACTIVE 24.

Základní balíček Vltava2000 umožňuje již za 229 Kč/měsíčně vytvoření a provozování e-shopu rychle a snadno, stačí pouze vložit výrobky a ceny. V případě, že kamenný obchod využívá ekonomický software Pohoda nebo Money, Vltava2000 umožní jednoduchý import/export tohoto zboří pro elektronické obchodování.

Službu lze navíc vyzkoušet celý měsíc zdarma a ověřit si tak, jestli se obchodování přes internet vyplatí. Elektronický obchod je k dispozici prakticky ihned po objednání a během několika minut je možné již obsluhovat první internetové zákazníky.

Hlavní výhody Vltavy2000 jsou:

  • jednoduché nastavení e-shopu s uživateli přátelskou administraci
  • není potřeba žádná znalost programování
  • jednoduchý import/export zboží z existujícího obchodu
  • speciální nástroje (SearchEngineOptimization moduly) které zajistí, aby obchod byl úspěšně nalezen na internetu a ve srovnávačích zboží jako je například zbozi.cz
  • efektivní provoz, neboť k dispozici jsou nástroje pro aktivní práce se zákazníky, jako je například e-mailový zpravodaj, slevové kupóny nebo akční nabídka
  • Vltava2000 podporuje platby pomocí dobírky, bankovním převodem a jiné varianty (dle přání) – všechny platby jdou přímo na váš účet
  • spojení s ekonomickými systémy POHODA a Money

Pro koho je Vltava2000 určen?

Vltava2000 je k dispozici každému, kdo vidí v prodejipřesinternet možnostrozšířitprodejní kanály a zvýšit svůj výnos a nechce do elektronického obchodování investovat velké prostředky. Vltava2000 je totiž ideálním řešením, jak začít obchodovat levně a bez rizika.

Jak si nezávazně objednat a vyzkoušet Vltavu2000?

Krok 1: Vybrat si jeden z nových, cenově výhodných balíčků a vyplnit jednoduchou objednávku. Pro začátečníky doporučujeme balíček Standard za 229 Kč/měsíčně.

Krok 2: Dostanete přístup do administrace a výzvu k platbě.

Krok 3: Nyní máte 1 měsíc ZDARMA na nezávazné testování, pokud vám Vltava2000 bude vyhovovat, stačí uhradit fakturu, kterou jste obdrželi.

Neváhejte a vyzkoušejte Vltavu200 ještě dnes!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).