Hlavní navigace

Nesem vám noviny, poslouchejte…

Komerční sdělení
…to není pozvánka na vánoční koledy někam do Betléma, ale na „vánoční“ školení, na kterém se dozvíte o všech nejdůležitějších účetních a daňových novinkách pro rok 2013.

Sdílet

Až na samý konec roku jsme pro vás připravili, možná ten nejdůležitější seminář celého, právě končícího roku, a to ke všem dosud známým, chystaným daňovým a účetním změnám a novinkám pro nadcházející rok 2013.

Školení proběhne 20. 12. 2012 v ČSVTS na Novotného lávce 5, v centru Prahy a budete na něm mít jedinečnou příležitost probrat s daňovou poradkyní, Ing. Ivanou Pilařovou novelu v oblasti daní z příjmů, dále pak dopady všech variant plánovaných úprav sazeb DPH na jejich zaúčtování, všechny změny v zákoně o účetnictví včetně novinek v prováděcí vyhlášce k tomuto zákonu a celou řadu dalších změn vyplývajících z vládního úsporného balíčku. Budete mít šanci se zeptat na nejasnosti například ohledně danění příjmů u opravných položek, nebo změn v danění nemovitostí, či DPH ve zdravotnictví.

Přihlášku a detailní program najdete na stránkách pořádající společnosti Wolters Kluwer ČR. 

A protože se blíží vánoce a čas dárků, připravili jsme pro každého účastníka, který se na seminář přihlásí právě dnes ve středu, 12. 12. 2012, slevu na kurzovném ve výši 30 %.

Spojte tedy příjemné s užitečným a přijďte se proškolit dřív, než bude pozdě!

Wolters Kluwer ČR – první volba profesionálů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).