Hlavní navigace

Nevíte si rady s vyplněním daňového přiznání?

Komerční sdělení
Řešíte ve své praxi specifické situace i běžné problémy? Právě pro vás je určeno multioborové poradenství nakladatelství Wolters Kluwer.

Sdílet

Každý daňový poradce, účetní či podnikatel se jistě setkal se situací, kdy byl nucen se obrátit s žádostí o pomoc na kolegu, strávil mnoho hodin vyhledáváním podobného problému na internetu, v knihách a časopisech a výsledek nemusel vždy odpovídat požadavkům finančních úřadů a dalších institucí a kontrolních orgánů.

V takových chvílích je online databáze otázek a odpovědí vítaným pomocníkem. Každý předplatitel má možnost zadat neomezené množství vlastních dotazů z oblasti účetnictví, daní, pracovního práva, živnostenského zákona a v neposlední řadě z oblasti školství a bezpečnosti práce. Nespornou výhodou, která šetří čas i peníze za právní služby, je provázanost na aktuální znění právních předpisů a jednoduchost a rychlost ve vyhledávání dle požadovaných kritérií.

Více informací naleznete na webových stránkách portálu www.otazkyaodpovedi.cz, kde si můžete zároveň objednat cenově výhodné předplatné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).