Hlavní navigace

Nevíte si rady s vyplněním daňového přiznání?

Řešíte ve své praxi specifické situace i běžné problémy? Právě pro vás je určeno multioborové poradenství nakladatelství Wolters Kluwer.

Doba čtení: 1 minuta

Každý daňový poradce, účetní či podnikatel se jistě setkal se situací, kdy byl nucen se obrátit s žádostí o pomoc na kolegu, strávil mnoho hodin vyhledáváním podobného problému na internetu, v knihách a časopisech a výsledek nemusel vždy odpovídat požadavkům finančních úřadů a dalších institucí a kontrolních orgánů.

V takových chvílích je online databáze otázek a odpovědí vítaným pomocníkem. Každý předplatitel má možnost zadat neomezené množství vlastních dotazů z oblasti účetnictví, daní, pracovního práva, živnostenského zákona a v neposlední řadě z oblasti školství a bezpečnosti práce. Nespornou výhodou, která šetří čas i peníze za právní služby, je provázanost na aktuální znění právních předpisů a jednoduchost a rychlost ve vyhledávání dle požadovaných kritérií.

Více informací naleznete na webových stránkách portálu www.otazkyaodpovedi.cz, kde si můžete zároveň objednat cenově výhodné předplatné.