Hlavní navigace

Novinka pro podnikatele: Úvěr „na míru“

Jednou z největších starostí každého podnikatele je jak financovat svoje podnikání. Ideální je, když má dostatek vlastních prostředků, ale to se podaří jen málokomu. Pak přichází otázka, kde a jak získat cizí zdroje. Nejčastějším řešením je pak úvěr v bance. Co ale dělat, když právě na vaší žádosti přistane razítko ZAMÍTNUTO?

Sdílet

Požadavky bank jsou velmi striktní a je možné, že nebudete tím šťastným, kdo úvěr získá. Jaké jsou tedy nejčastější důvody zamítnutí v bance?

  • nedostatečná nebo krátká podnikatelská historie, pokud s podnikáním začínáte
  • zápis v bankovním i nebankovním registru
  • dluhy finančnímu úřadu, ČSSZ nebo zdravotní pojišťovně
  • nedostatečné nebo málo prokazatelné příjmy
  • nevyhovující hospodářské výsledky, např. zkreslené daňovou optimalizací
  • nepodporované nebo nově vznikající odvětví podnikání

Všechny výše uvedené důvody zamítnutí úvěru v bance však nemusí být překážkou jeho získání u WPB Capital. Naše spořitelní družstvo se specializuje na podnikatelské úvěry „na míru“. Vaši žádost předběžně posoudíme do 48 hodin a čerpat úvěr můžete již do 10 dnů.

WPB Capital je dynamicky se rozvíjejícím subjektem v oblasti družstevního bankovnictví. Od dubna 2008 je WPB Capital přímo napojeno na clearingové centrum ČNB s kódem banky 2050, což umožňuje další zkvalitnění našich služeb. Stejně jako banky jsou spořitelní družstva finanční institucí spadající pod dohled ČNB, jehož součástí je také dohled nad řízením kreditního rizika. Tím se mimo jiné odlišujeme od nefinančních institucí, které poskytují často velmi rizikové úvěry.

Více informací naleznete na webových stránkách www.wpb.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).