Hlavní navigace

Online čistírna a prádelna Cleany.cz otevírá kamenné čistírny

Komerční sdělení  Autor: Cleany
Online čistírna a prádelna Cleany.cz se vrhá do offline světa a nově otevírá kamenné pobočky.

Sdílet

Patříte-li k příznivcům online čištění, nemusíte se ničeho bát, nejedná se totiž o přechod do offlinu. Naopak se jedná o rozšíření služeb, kdy vedle online čištění budete moci čistit oblečení i v kamenných pobočkách. „Otevření kamenných poboček neznamená změnu v naší podstatě, ale rozšíření našich služeb. Stále více zákazníků volalo po možnosti odnést oblečení někam na pobočku. A my jsme se jim rozhodli vyhovět,“ říká Hanuš Zvolský, CEO Cleany.cz.

Cleany.cz si zakládá na tom, že spolupracuje s profesionály, a čistírny, se kterými spolupracuje, si pečlivě vybírá.  „Je trochu problém najít čistírny, které by byly schopné pracovat ve standardu, jaký požadujeme,“ přiznává třiatřicetiletý start-upista s tím, že málokomu se podaří dodržet požadované faktory. I to bylo jedním z důvodů, proč se rozhodli jít touto cestou a otevřít vlastní pobočky, kde se bude postupovat přesně podle standardů Cleany.cz. 

I v kamenných pobočkách můžete nechat vyčistit všechno, co necháváte čistit online. V praxi to vypadá tak, že běžné oblečení se čistí přímo v provozovně, kam ho donesete. Zakázky, které není možné vyčistit přímo na pobočce – závěsy, záclony, peřiny, ložní prádlo, kusové koberce nebo kožené výrobky personál přebere a následně odešle k vyčištění do specializované čistírny. Hotovou zakázku pak opět převeze kurýr zpět tam, kam jste ji přinesli.Šetříte tak čas, protože nemusíte roznášet oblečení do jednotlivých čistíren podle zaměření. 

Pobočky najdete ve vybraných obchodních centrech. Díky tomu můžete oblečení do čistírny odnést cestou do práce a cestou z práce nebo druhý den ho zase vyzvednout. To je ideální řešení především pro ty, kteří potřebují šetřit čas a nechtějí nebo nemohou čekat na kurýra doma. Oblečení na vás čisté a vyžehlené počká na pobočce, dokud si ho nevyzvednete. Abyste na oblečení nezapomněli, obdržíte informační e-maily či sms zprávy.

Co můžete na pobočkách nechat vyčistit?

Vyčistit, vyprat a vyžehlit na pobočkách můžete nechat obleky, košile, halenky, sukně, kostýmky, kalhoty, trička, svetry, zimní bundy, sportovní oblečení i společenské šaty nebo bytový textil – zkrátka všechno, co najdete ve formuláři na webu Cleany.cz. Samozřejmostí je žehlení, apretace nebo impregnace nepromokavých oděvů.

Jak to chodí na pobočkách Cleany.cz?

Nemusíte se ničeho bát. Na pobočkách to chodí stejně jako jinde – oblečení přinesete do čistírny, předáte někomu z našich kvalifikovaných odborníků a domluvíte si čas vyzvednutí. Personál posoudí stav oblečení a podle materiálu a stupně znečištění vybere způsob čištění a pustí se do práce. Běžné oblečení – košile, blůzy, sukně, kostýmky nebo obleky lze na místě vyčistit do 24 hodin.

Speciální kousky se odesílají do čistíren, které jsou na takové zakázky zařízené. „Většina lidí vůbec neví, které prádelny nebo čistírny jsou dobré obecně, nebo které jsou vhodné na konkrétní druh textilie dle technologických rozdílů i know-how dané čistírny,“ vysvětluje Zvolský s tím, že některé se například specializují na kůži, zatímco jiné mohou zvládat i velkokapacitní objednávky.

Kde nás najdete?

V tuto chvíli můžete navštívit kamenné pobočky v obchodním centru Atrium Flora, Galerie Nové Butovice a OC Letňany. Cleany.cz působí v bývalých provozovnách čistíren 5àsec. Díky tomu vám nabídnou kromě služeb kvalifikovaného personálu i profesionální vybavení, které vaše oblečení šetrně vyčistí nebo vypere.Samozřejmostí je používání ekologických pracích prostředků, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).