Hlavní navigace

Osobnosti českého e-byznysu se sejdou na E-Business Foru 2018

Komerční sdělení
Konference E-Business Forum slaví 10. narozeniny ve velkém stylu. Na jednom pódiu se sejdou osobnosti českého e-byznysu.

Sdílet

Konference E-Business Forum již tradičně přivítá zástupce české e-shopové scény. Přijďte si 25. září do Národního domu na Vinohradech pro praktické zkušenosti těch nejúspěšnějších mužů a žen a odneste si do dalšího podnikání pořádnou dávku inspirace.

Na koho se můžete těšit?

  • Tomáš Braverman 5 let řídí českou a slovenskou Heureku, předtím působil jako výkonný ředitel pro Slovensko a Polsko ve společnosti Internet Retail, která provozuje e-shopy Kasa.cz a Hej.sk. V online byznysu se vyzná jako málokdo, ne náhodou vybírá ty nejlepší obchody v soutěži ShopRoku. Na E.Business Foru bude mluvit o vývoji českého e-commerce v posledních 10 letech.
  • Za inovátora Tomáše Čupra mluví jeho projekty: v roce 2010 spouštěl revoluční Slevomat.cz, o 2 roky později neméně novátorské Damejidlo.cz a v roce 2014 vzal útokem on-line nákupy potravin s Rohlik.cz.
  • Jitka Dvořáková má zkušenosti z korporací Panasonic nebo Philips. Od roku 2013 je ředitelkou prosperujícího českého e-shopu CZC.cz, kde pod jejím vedením vzrostly tržby o 21 %. Zároveň působí jako obchodní ředitelka Mall Group, pod kterou CZC.cz spadá.
  • Ondřej Fryc je zakladatel veleúspěšného e-shopu MALL.cz, který také dlouhých 16 let řídil. Teď funguje jako investor na plný úvazek prostřednictvím svého venture kapitálového fondu Reflex Capital. Jeho investorské úspěchy inspirují podnikatele v Čechách i v zahraničí. Těšte se na rozhovor o jeho začátcích i cestě na vrchol.
  • Martin Kasa dal v roce 1999 své jméno jednomu z prvních českých e-shopů, Kasa.cz. V roce 2013 založil společnost Pilulka, která se během 5 let stala 3. největší lékárenskou sítí v ČR. Úspěšný podnikatel také předsedá předsednictvu Asociace pro elektronickou komerci.
  • Simona Kijonková se v žebříčku měsíčníku Forbes zařadila mezi 75 nejvlivnějších žen Česka. V IT a e-commerce podniká už 10 let a stojí za mezinárodním logistickým projektem Zásilkovna, který od svého založení v roce 2010 přepravil už 8 milionů zásilek. Jako investorka se zapojila do start-upů jako Robeeto nebo SizeID.
  • Druhý rozhovor představí jednoho z největších internetových prodejců Martina Rozhoně. Před 18 lety spustil nekomerční web Celostnimedicina.cz. Aby ho mohl financovat, otevřel e-shop Prozdravi.cz. Pokračoval s Parfemy.cz, Hodinky.cz, Krasa.cz, Sperky.cz, a mezinárodním projektem Vivantis. Ten letos v květnu prodal Mall Group.

A to rozhodně není všechno. Čekají vás přednášky zaměřené na nejnovější trendy v influencer marketingu, gamifikaci v UX nebo tipy na rozjetí mobilního prodeje s minimem úsilí.

Program konference si můžete prohlédnout zde.

Konferenci E-Business Forum pořádá Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Generálním partnerem je Heureka, partnery jsou Shopsys  a Channel Crossings. Konferenci dále podpořili Lupa.cz, Marketing Journal a Podnikatel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).