Hlavní navigace

Platební karty České spořitelny akceptuje již 14 500 obchodníků

Komerční sdělení  Autor: 258398
Česká spořitelna v letošním roce získala již sedmitisícího zákazníka pro akceptaci platebních karet. Zvýšila tak celkový počet míst, kde klienti mohou uhradit zboží či služby platebními kartami na 14 500.

Sdílet

K nejvýznamnějším zákazníkům, kteří akceptují platební karty prostřednictvím České spořitelny patří diskontní řetězec Lidl. Klienti řetězce Lidl díky tomu mohou od července 2007 platit platebními kartami v jeho 174 provozovnách.

Jedním z nejnovějších partnerů České spořitelny je řetězec prodejen pro kutily bauMax.

Naprostou novinkou, na jejíž realizaci se Česká spořitelna podílí, je zavedení revolučního systému čerpacích stanic Tank&Go společností W.A.G. minerální paliva, a.s. Zákazník na těchto stanicích vloží platební kartu do takzvaného tankomatu a zvolí částku, za kterou chce natankovat. Následně může čerpat pohonné látky až do výše zvolené finanční hodnoty. Zúčtování všech karetních transakcích ve stanicích Tank&Go karetních transakcí zajišťuje právě Česká spořitelna.

Česká spořitelna patří počtem obchodních míst přijímajících platební karty k platbám za zboží a služby k nejvýznamnějším bankám v ČR a současně je také největší vydavatelskou bankou s více než 3,2 miliony vydaných platebních karet. Svým obchodním partnerům nabízí jedinečný a na českém trhu nejvýhodnější poměr ceny a kvality. Další výraznou výhodou a přidanou hodnotou je bezplatná instalace a servis platebních terminálů, včetně zaškolení obsluhy a poskytnutí manuálů. Partneři oceňují rovněž rychlost, s níž Česká spořitelna připisuje finanční prostředky z uskutečněných transakcí na jejich účty.

Pouze Česká spořitelna navíc umožňuje klientům při platbě kartou využívat služby cash back, tedy výběr hotovosti při nákupu. Doménou banky je rovněž nástroj e-commerce 3D-Secure, který řeší platby kartami v internetových obchodech.

Pro více informací www.csas.cz/ak­ceptaceplateb­nichkaret
nebo pište na: chciprijimatkar­ty@csas.cz.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).