Hlavní navigace

Podnikáte a potřebujete úvěr opravdu rychle?

Komerční sdělení  Autor: 287592
Před každým podnikatelem opakovaně stojí otázka, kde hledat ty nejvhodnější finanční prostředky pro své podnikání. Někdy se však ještě důležitějším kritériem stává rychlost jejich získání, a pokud nejsou k dispozici vlastní zdroje, pak je potřeba hledat mezi těmi cizími. Víte, kam se v takém případě obrátit?

Sdílet

V bankách je většinou proces vyřízení hypotéky velmi zdlouhavý. Bankovní úředníci postupují přesně podle daných pravidel, a pokud splníte všechna striktní pravidla, můžete úvěr čerpat. To však může být i po několika měsících.

Užitečným pomocníkem Vám tak může být „Rychlá podnikatelská hypotéka“. Jedná se o produkt, který nabízí WPB Capital a jehož hlavní předností je rychlost. Úvěr můžete čerpat již za 10 dnů od předání podkladů ke kompletnímu posouzení úvěru. Předběžné posouzení je vypracováno již za 48 hodin a je bezplatné.

Úvěr je určen podnikatelům – právnickým i fyzickým osobám a jeho výše se pohybuje od 1 do 33 mil. Kč. Nejdůležitější je dostatečné zajištění nemovitostí nebo jejich kombinací bez věcných břemen a jiných právních omezení. Účel využití může být prakticky jakýkoliv a zahrnuje např.:

  • Rychlé investiční příležitosti
  • Koupě, výstavba, přestavba či rekonstrukce nemovitostí na území ČR
  • Pro bytové, nebytové, komerční potřeby i na pozemky
  • Zpětné profinancování již vlastněných nemovitostí
  • Financování nákladů na zhodnocení nemovitostí
  • Rychlé refinancování

WPB Capital je jedním z kapitálově nejsilnějších spořitelních družstev v České republice. Bylo založeno v roce 1999 a od svého vzniku klade důraz na rychlost, flexibilitu a individuální přístup ke svým klientům.

Více informací naleznete na www.wpb.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).