Hlavní navigace

Podnikáte? Připravte se na zásadní změny

 Autor: 518993
Úspěch v každém podnikání záleží na mnoha okolnostech. Celou řadu z nich můžete ovlivnit ve svůj prospěch, ale ještě stále zbývá dost takových, kterým se musíte sami přizpůsobit. Samozřejmě za předpokladu, že o nich víte...
21. 10. 2011

Sdílet

Neznalost zákona a daní neomlouvá

Legislativní a daňové změny patří mezi „malou násobilku“, jejíž neznalost může mít dalekosáhlé až fatální důsledky na provoz celé firmy. A nejde jen o témata, která jsou předmětem hlavních zpravodajských relací, ale i celou řadu zdánlivě nevýznamných úprav, jež by snadno mohly zůstat stranou vaší pozornosti. Právě z těchto důvodů vznikla nezávislá studie vypracovaná pod vedením odborníků z VŠ CEVRO Institut. Jejím iniciátorem byla Volksbank, která danou studií vhodně doplňuje své zajímavé spektrum služeb firemního financování. Každý se může přesvědčit, že materiál je zpracován velmi srozumitelně a rozptýlí celou řadu otazníků, jaké změny do podnikatelského prostředí přinese silvestrovská půlnoc.

Každá změna je také příležitost

Pokud jde o změny, které čekají na firmy a podnikatele v novém roce, určitě nejsou na místě jen samá varování. Úspěšní podnikatelé dobře vědí, že každá změna s sebou přináší také celou řadu neopakovatelných příležitostí. Ovšem jen pro ty, kteří jsou na změny připraveni. Proto autoři studie věnovali také významnou část jejího obsahu změnám, které souvisí s prognózou vývoje světové ekonomiky. Připravenost na tyto změny v naší velmi otevřené ekonomice může zásadně ovlivnit konkurenceschopnost jak na domácím, tak i zahraničním trhu.

Informace k nezaplacení můžete mít zcela zdarma

Díky studii, kterou vám přináší Volksbank, není nutné začít studovat veškeré nové zákony, které mohou být ve svém úplném znění pro běžného manažera nebo podnikatele nepřehledné a bez detailní znalosti problematiky také nesrozumitelné. Studii si můžete stáhnout na portálu www.podnikani2012­.cz zcela zdarma. Nejde přitom o samoúčelnou jednorázovou službu. Nezávislá studie navazuje na celou řadu bankovních služeb od primárního bankovnictví až po nejrůznější formy firemního financování, které Volksbank přináší široké podnikatelské veřejnosti.

Více na www.podnikani2012­.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).