Hlavní navigace

Podnikatelská inspirace pokračuje i letos

Komerční sdělení
FÓRUM INSPIRACE, konference, na které významné osobnosti podnikatelského prostředí sdílí své zkušenosti a znalosti s veřejností, letos proběhne v Mladoboleslavské Škodovce.

Sdílet

Konference FÓRUM INSPIRACE je platformou pro sdílení znalostí a zkušeností, která si klade za cíl posunout české podnikatelské prostředí. Jejím cílem je sdílení zkušeností a znalostí mezi podnikateli a také podpora studentů, kteří mají možnost na konferenci přijet za velmi výhodných podmínek. Financovaná je pouze z konferenčních poplatků a interních zdrojů ABRA Software a.s. Podnikatel.cz je jedním z našich vzácných mediálních partnerů.

Jaroslav Řasa, zakladatel ABRA Software, moderátor a otec myšlenky konference k pořádání letošní konference řekl: Stejně jako loni všem řečníkům pokládám zásadní otázku V čem je vaše tajemství? Jaká idea, postup, zásada nebo dovednost stojí za Vaším úspěchem? Podělí se tak s námi o své zkušenosti, které budou inspirací pro každý byznys!

Přípravy druhého ročníku jsou v plném proudu, v tuto chvíli se již můžete i přihlásit, do 31. července můžete navíc využít za zvýhodněných podmínek registrace Early Bird.

A na jaká podnikatelská esa se můžete těšit letos?

Na konferenci bez nároku na honorář vystoupí i letos celá řada špičkových manažerů a podnikatelů, často se světovými úspěchy. O své zkušenosti a pohled na ženy v byznysu se podělí například Renata Mrázová, generální ředitelka ING Pojišťovny, o slušnosti v podnikání bude mluvit zakladatel M. C. TRITON Luděk Pfeifer, o své celosvětové zkušenosti se podělí i bývalý jednatel BARUM Continental Roman Hančík.

Na tvůrčí inspiraci loňské hvězdy Evy Jiřičné naváže vzácný host, světoznámý designér a architekt Bořek Šípek. Jeho objekty najdete po celém světě ve stálých sbírkách muzeí a galerií, ale i v soukromých sbírkách jeho obdivovatelů. Jeho práci si oblíbil například Václav Havel, který ho jmenoval hradním architektem, nebo Karl Lagerfeld, pro kterého navrhoval interiéry luxusních butiků v Paříži i jeho byt v Hamburgu. Je autorem mnoha staveb po celém světě, za všechny lze jmenovat třeba pavilon Škodovky ve Wolfsburgu, obchodní dům Komatsu v Tokiu nebo Rezidenci Rooseveltova v Praze.

O prevenci rizik pak pohovoří Jiří Týc z ČEZ Energoservis, divize Temelín, o dlouhé náročné cestě za úspěchem v Africe pohovoří Josef Novák, ředitel společnosti VEBA textilní závody. Jozef Haládik, se kterým najdete rozhovor v tomto bulletinu, se podělí o zkušenosti s automatizací právních služeb.

Mezi dalšími vzácnými hosty najdete Jiřího Konečného, který vybudoval úspěšný podnik ELKO EP, zaměřený na chytré domácnosti, Olgu Girstlovou, která stála za pohádkovým úspěchem se jménem GiTy, velmi úspěšného podnikatele indického původu Sanjiva Suriho, který na českém trhu pomohl spoluvytvářet gastronomické nebe nebo pana Radka Hradila, za kterým stojí hned několik úspěšných firem a který ctí stejně jako ABRA baťovskou filosofii.

Škodovka nám přislíbila také vzácné řečníky, jejich jména budou však teprve ohlášena.

Všichni řečníci jsou nesmírně inspirativní a velmi si vážíme jejich ochoty a entusiasmu, který stojí za jejich úspěchem a o který se s vámi ochotně podělí.

Jejich medailonky najdete na http://www.forum-inspirace.cz/speakeri

Co je dobré dále vědět?

Konference se koná v nádherně zrekonstruovaném muzeu Škoda v Mladé Boleslavi a součástí budou i panelové diskuze, možnost aktivního zapojení do debaty, večerní networkingový program s odlehčeným programem a módní přehlídkou Jiřiny Tauchmannové. V pátek bude po skupinkách možné navštívit i výrobní linky Škoda Mladá Boleslav díky čemuž budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do kuchyně naší úspěšné automobilky. Na místě jsou zarezervovány hotelové kapacity, jejichž seznam najdete na webu konference. Do hotelu se dostanete jednoduše díky zajištěnému rozvozu mezi muzeem a nasmlouvanými hotely.

Zvýhodněná registrace probíhá do 31. 7. a cena dále klesá s počtem účastníků z jedné firmy. Více na: www.forum-inspirace.cz/registrace/ 

Máte dotazy? Ještě váháte s registrací? Napište nám na info@forum-inspirace.cz. Těšíme se na vás!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).