Hlavní navigace

Správné pojištění usnadní řidičům nepříjemné situace v roce 2010

Komerční sdělení  Autor: 518993
Vybírat povinné ručení pouze podle nejnižší částky by bylo krátkozraké. Ačkoli mnozí z nás berou pojistné jako „nutné zlo“ je velký rozdíl v tom, jaké služby za pojištění klient obdrží.

Sdílet

Rozdíl se pozná bohužel až v momentě, kdy dojde k dopravní nehodě.

Povinné ručení je především zákonem povinné. Alespoň tak na něj nahlíží většina z nás. Na druhou stranu v případě dopravní nehody znamená vhodně nastavené pojištění nejen záruku spokojenosti a rychlého vyřešení nepříjemné situace, ale také ušetřené nemalé finanční prostředky.

ČSOB Pojišťovna pravidelně odměňuje dobré řidiče. Takže ti, kteří nebourají, se v příštím roce mohou těšit ze slevy 65%. Pojištění však není jen o ceně, proto je součástí povinného ručení u ČSOB Pojišťovny je například úrazové pojištění řidiče, pojištění osobních věcí řidiče a osob jemu blízkých a široká asistenční služba po celé Evropě v případě havárie i poruchy vozidla. Tyto služby získává klient samozřejmě zdarma.

Kromě toho samozřejmě můžete mít i celou řadu doplňkových služeb jako připojištění odcizení vozidla, úrazového pojištění posádky vozidla, zavazadel, nákladů na náhradní vozidlo a nadstandardních asistenčních služeb.

ČSOB Pojišťovna samozřejmě nabízí i sdílení těchto slev v rámci dalších vašich aut. Můžete tak využít bonus nejlepšího řidiče i pro ostatní vaše vozidla.

Stále častější je také sjednání povinného ručení online. Je to jednoduché, rychlé a klient navíc ušetří u ČSOB Pojišťovny dalších 10 %.

Zkuste si rychlou kalkulaci vašeho povinného ručení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).