Hlavní navigace

Pokročilý site-builder pro všechny a v češtině

Nástroj, pomocí kterého si naklikáte web za pár minut, se jmenuje Moje stránky a můžete jej používat první rok zdarma.
20. 9. 2016

Sdílet

Pod značkou Moje stránky provozuje česká webhostingová společnost ACTIVE 24 site-builder, který stojí za to vyzkoušet. Už proto, že za zkoušku nedáte ani korunu. K dispozici je zdarma  trialová verze na čtrnáct dní nebo plná verze na rok, pokud si u ACTIVE 24 zaregistrujete doménu. Budete překvapeni, jak snadno si v něm naklikáte responzivní web pomocí připravených šablon, které můžete ale do velké míry upravovat podle vlastních představ.

Co můžete čekat

Moje stránky mají webové rozhraní dostupné v českém, slovenském a anglickém jazyce. To nabízí výběr z více než 200 grafických šablon, které jsou dál editovatelné. Můžete upravovat styly, barvy, fonty, obrázky a další položky, a to v porovnání s jinými podobnými nástroji velmi pohodlně.

Site-builder je koncipovaný tak, aby jej mohl použít i nezkušený uživatel. Většina položek se proto ovládá na principu drag&drop. Vkládat můžete ale také řadu nejrůznějších widgetů, nebo vlastní HTML kód.

Přímo v administraci webu je integrovaná fotobanka, ve které najdete přes 400 tisíc tematicky roztříděných profesionálních obrázků, snadno umístitelných na váš web.

Všechny změny lze zkontrolovat před publikováním v neveřejném náhledu. Stránky vytvořené v site-builderu se nahrávají přímo na servery ACTIVE 24. Všechny weby, vyrobené pomocí služby Moje stránky, běží tedy na standardním hostingu, jsou pravidelně zálohované a podléhají nepřetržitému monitoringu.

Vyzkoušet na rok zdarma

ACTIVE 24 službě poskytuje zákaznickou podporu v režimu 24/7. Můžete si ji vyzkoušet v bezplatné čtrnáctidenní trial verzi, ze které pak lze plynule přejít na některý z komerčních balíčků. Základní verze Moje stránky Start vás přijde jen na 29 Kč měsíčně a pokud si ji objednáte zároveň s registrací .CZ domény, budete ji mít celý první rok zdarma. Službu si můžete koupit v balíčku s dalšími službami, jako jsou e-maily na stejné doméně. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).