Hlavní navigace

Účetní poradce – poradenský systém pro každého podnikatele!

Komerční sdělení  Autor: 518993
Softwarový poradenský systém obsahuje vždy aktuální soubor legislativy včetně výkladů souvisejících s podnikáním, účetnictvím a daněmi, úplná znění všech právních předpisů, metodiku, odborné manuály a další důležité informace.

Sdílet

Obsahovou část systému tvoří Svaz účetních, programové řešení zajišťuje společnost MP-Soft, a.s., výhradním distributorem produktu je společnost MBM Trans. Systém je průběžně aktualizován po internetu, umožňuje fulltextové vyhledávání, barevné zvýraznění změn, přehledné řazení předpisů a mnoho dalších užitečných funkcí, má jednoduché ovládání a minimální nároky na technické prostředky.Tento osvědčený poradenský systém již více než 15 let využívají tisíce uživatelů, mezi které patří např. Ministerstvo financí ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Coca-cola HBC Česká republika, s.r.o., Pricewaterhou­seCoopers Česká republika, s.r.o.

Účetní poradce

MBM vánoce

Poradenský systém Účetní poradce je především obrovským množstvím informací, zpracovaných přehlednou formou, využitelných při práci každého ekonoma, účetního, auditora, daňového poradce atp. Je to nejenom databáze právních předpisů, norem, standardů a metodických pokynů, ve kterých lze velmi snadno a efektivně vyhledávat tak, abyste se bez listování nejrůznějšími příručkami a právními normami nebo složitého vyhledávání na Internetu dostali okamžitě přesně k těm informacím, které právě potřebujete, ale obsahuje navíc i účetní a daňovou metodiku. V systému naleznete přes
4 500 výkladů řešených formou otázek a odpovědí odborníků Metodické sekce Svazu účetních, z oblasti účetnictví a daní, podrobné monotematické výkladové manuály a komentáře, doporučené účtové rozvrhy, judikáty, mezinárodní předpisy týkající se účetnictví nebo daní a další odborné informace. Dále Účetní poradce obsahuje kompletní soubor právních předpisů souvisejících s podnikáním, účetnictvím a daněmi, publikovaných ve Sbírce zákonů, Finančním zpravodaji, Cenovém věstníku a ostatních registrovaných médiích. V systému jsou k dispozici plná znění legislativních předpisů, aktuálně vždy k zvolenému datu. Legislativa, výklady formou otázek a odpovědí, výkladové manuály a ostatní metodika jsou v systému softwarově propojeny více než 350 000 vazbami, které vám umožní jakoukoli citaci získat okamžitě – bez dalšího hledání. Velkou předností je snadné a velmi rychlé vyhledání požadovaných informací. Kapitoly jsou přehledně kategorizovány a řazeny, což usnadňuje orientaci při jejich procházení. K dispozici je také funkce „Změny“, která nám umožní jasně a na první pohled rozpoznat změny u předpisů, které byly novelizovány. Díky možnosti automatické aktualizace po internetu je zajištěna aktuálnost a kompletnost informačního obsahu.

Z dalších výhod :

  • 15 odborných manuálů k vybraným komplexním tématům
  • přehledné rejstříky předpisů
  • výkladový rejstřík ekonomických pojmů
  • jednoduché ovládání
  • automatické aktualizace po Internetu
  • aktualizace na médiu
  • stavebnicové rozšiřování základního systému
  • fulltextové vyhledávání slov, slovních spojení a frází

Účetní poradce je nabízen v různých verzích základního systému, případně je možné ho doplnit o specializované moduly Kapitálový trh, Majetek, Mezinárodní regulace účetnictví a daní, Smlouvy o zamezení dvojího zdanění a Účetní a daňová judikatura.

Účetní poradce pro správu měst a obcí

V letošním roce byl uveden na trh specializovaný informační systém Účetní poradce pro správu měst a obcí navržený pro podporu účetní reformy v oblasti veřejných financí, která byla zahájena v roce 2010. Tato nová verze osvědčeného poradenského systému je určena speciálně pro územní samosprávné celky, městské a obecní úřady, příspěvkové organizace, školy a zdravotnická zařízení, jejichž zřizovatelem je kraj nebo obec, neziskové organizace, a další vybrané účetní jednotky.

Účetní poradce je nedocenitelným pomocníkem pro práci ekonomů, účetních, auditorů, právníků a dalších profesí v podnikatelské i státní sféře.

Více informací o jednotlivých produktech, stažení demo verzí i možnost nákupu naleznete na www.mbm.cz. Nabízíme také bezplatnou prezentaci systému.


Za MBM Trans s. r. o.

Ing. Jolana Jakoubková
Marketing Manager

Výhradní distributor systému Účetní poradce:
MBM Trans s. r. o., Vlkova 20, 130 00 Praha 3 – Žižkov, tel. +420 222 717 818, e-mail: mbm@mbm.cz , www.mbm.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).