Hlavní navigace

Potřebujete efektivně zajistit prezentační materiály firmy? Poradíme vám!

Komerční sdělení  Autor: 518993
Z pohodlí kanceláře najdete optimální řešení prezentačních materiálů a navíc ušetříte čas i peníze díky novému on-line kalkulačnímu a objednávkovému systému firmy iNETPrint.

Sdílet

Řešíte jak rychle a efektivně zajistit propagační a reklamní materiály firmy tak, aby vás co nejlépe reprezentovaly? Svěřte práci odborníkům, kterých je dnes celá řada a je jen na správném výběru, abyste získali svoji zakázku rychle, finančně výhodně a profesionálně odvedenou. Firma iNETPrint, specialista na on-line produkci prezentačních materiálů, v současné době spouští technologicky vyspělý systém verze 2.0 s unikátními on-line kalkulátory a moderním on-line objednávkovým systémem. Kalkulátory vám umožní na 2 až 3 kliknutí získat kompletní cenovou nabídku z široké škály sortimentu a reklamního zboží.

Spolehlivost, odbornost firmy a maximální orientaci na zákazníka dokládá mimo jiné fakt, že dnes má firma přes 13 tisíc zákazníků a každý den realizuje desítky výrobních zakázek. Pro představu, klientelu tvoří z 39 % středně velké firmy, z 33 % malé firmy, z 20 % komunikační agentury a grafická studia a z 8 % ostatní, mezi které patří přeprodejci, fyzické osoby, zájmové skupiny (komunity) a státní správa.

Kalkulátory, hračka pro efektivní business

První měsíc provozu nového systému ukázal, že zákazníci ihned pochopili výjimečnost kalkulátorů a začali plně využívat jejich služeb. Jen za prvních 35 dní klienti uskutečnili více jak 6.200 on-line kalkulací, což je zhruba 20× více než přes dřívější systém za stejné období. Kalkulátory umožňují v jediném kroku zkalkulovat a porovnat až 5 různých nákladů co do počtu kusů a navíc srovnat různé technologie či provedení produktu a brandingu. Výsledná data se pak přehledně zobrazí na jediné stránce, aby jejich posouzení bylo velmi snadné a vedlo k rychlému rozhodnutí.

Ofsetový a digitální tisk je on-line tendrován v tiskárnách po celé České republice. Zákazník tak dostane vždy jednu z nejlepších nabídek na trhu pro jakoukoliv tiskovinu a množství. Během několika vteřin tedy získáte stejný výsledek, jako když sami pracně oslovujete více tiskáren a čekáte na odpověď. Počet tiskáren zapojených do systému se bude dále navyšovat a tím se bude neustále prověřovat a zvýhodňovat i cenová nabídka. Jde a vždy půjde pouze o spolehlivé a již prověřené tiskárny, které garantují kvalitu a rychlost tisku!

Během prvního měsíce klienti nejvíce kalkulovali tiskoviny (50 %) a potisk textilu a strojní výšivky (28 %). Konkrétně šlo o potisk triček sítotiskem a tisk letáků. On-line kalkulátory můžete ihned vyzkoušet na http://www.inet­print.cz/on-line-kalkulace.

Orientace na zákazníka rozliší konkurenci

Celý on-line systém je technologicky velmi vyspělý. Zákazník to pocítí hlavně v komfortu při práci se stránkami a při vyhledávání zboží, které, díky filtrům dle požadovaných parametrů, najde během pár vteřin (reklamní textil, papírové tašky, kalendáře, diáře a další).

Kromě již zmíněných kalkulátorů stojí za pozornost i Zákaznické centrum. To umožňuje sledovat průběh objednávek i poptávek on-line, včetně podrobné historie jednotlivých kroků, uploadovat podklady, kdykoliv se vracet ke všem kalkulacím a dále s nimi pracovat (tisknout, posílat e-mailem či stahovat v PDF), nebo komunikovat s obchodníkem přímo přes web.

Veškeré úkony se provádí elektronicky, k dispozici jsou však také zkušení poradci na telefonu. Jde o tým proškolených specialistů s dlouholetou praxí v oblasti polygrafie, kteří dokáží nejen fundovaně pomoci či poradit, ale hlavně vymyslet a doporučit vhodné řešení propagace podle specifických potřeb klienta. V případě, že zákazník nechce volat sám, může využít služby Zavoláme Vám. Stačí zadat konkrétní den a čas, kdy ho má poradce telefonicky kontaktovat.

Další bonusy ulehčující práci představují interaktivní ceníky, ze kterých lze kliknutím rovnou objednávat a v neposlední řadě pestré a široké spektrum zboží. Do systému je zapojeno přes 75 prověřených výrobců z různých oborů. Všechny produkty a služby jsou v systému podrobně popsané. Získáte tak veškeré informace, které o zboží potřebuje vědět na jednom místě a nemusíte ztrácet čas dalším vyhledáváním. Čas hraje pro vás i při zpracování a dodání zakázky. iNETPrint garantuje u více jak 90 % sortimentu výrobu zboží s potiskem do pěti až sedmi pracovních dnů od schválení korektur.

Poradenství, efektivní vyřízení poptávky s maximální časovou a finanční úsporou, to jsou hlavní atributy nabídky firmy iNETPrint, která se od roku 2005 plně specializuje na produkci prezentačních a propagačních materiálů. Spokojenost zákazníků dokládá i 45% průměrný meziroční nárůst obratu za posledních pět let a jejich vyjádření ve více jak 60 klientských referencích.

Více o firmě iNETPrint zjistíte na http://www.inet­print.cz/o-nas-nase-vize

Hlavní oblasti sortimentu firmy iNETPrint:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).