Hlavní navigace

Právní služby můžete nyní využít i online

Komerční sdělení
Nechte si poradit nebo kompletně vypracovat smlouvu od zkušených právníků. Snadno, rychle, online a za předem stanovenou cenu.

Sdílet

Uzavíráte novou pracovní smlouvu a nejste si jisti některými podmínkami? Potřebujete sepsat smlouvu o převedení auta nebo pronájmu bytu? Využijte online právní služby na serveru prodej.mesec.cz

I advokacie reaguje na požadavky klientů a přesouvá své služby na internet. S tím, jak většina lidí dnes vyhledává v zákonech na internetu, se zároveň zvyšuje poptávka po právních službách online. Server prodej.mesec.cz vám ve spolupráci s portálem dostupnyadvokat.cz nyní nabízí flexibilní a rychlé právní poradenství všude, kde je přístup k síti.

S čím vám můžeme pomoci? 

Specializujeme se na tři oblasti: 

– nemovitosti: nájem bytu, převod bytu, domu nebo pozemku, služebnost,
- motorová vozidla: převod osobního či nákladního auta, převod motocyklu,
- pracovní právo: pracovní smlouva, rozvázání pracovního poměru, výpověď.

Konzultovat s námi však můžete jakýkoliv právní problém.

A jak to funguje? 

Systém funguje intuitivně a zvládnou jej všichni, kteří jsou zvyklí na prostředí internetu. Jednoduše si zvolíte konkrétní službu, o které dopředu víte, kolik vás bude stát a máte tak své náklady plně pod kontrolou. Navíc si kromě profesionální rady kupujete i odpovědnost advokáta, na kterého se může bez obav spolehnout. 

Zpracování vašeho požadavku zabere standardně pět dní, některé právní úkony však zvládneme i do 24 hodin. Veškerá komunikace přitom probíhá online, případně telefonicky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).