Hlavní navigace

Připravte se včas na změny v DPH s těmi nejzkušenějšími!

Změna zahání nudu, a tak zřejmě abychom se nenudili, připravil pro nás zákonodárce na poslední chvíli novelu klíčového zákona o DPH, která začne platit již v lednu 2013.
28. 11. 2012

Sdílet

Kdo tedy chce bez zbytečných starostí podnikat a potřebuje být na změny v této oblasti dobře připraven, měl by mezi spoustou školení na toto téma volit právě toto pořádané společností Wolters Kluwer ČR.
Seminář Novela zákona o DPH proběhne 11. 12. 2012 v Praze a povede ho Olga Holubová, jedna z nejzkušenějších českých daňových poradkyň a specialistka na problematiku DPH.
A věřte, že s ní se na semináři rozhodně nudit nebudete. Mimo jiné, to je proč byla v soutěži Daňař roku 2011 vyhlášená za „daňovou hvězdu roku“.

Proto neváhejte déle a přihlaste se na důležitý seminář včas.
Podrobný program, informace o slevách a rychlou přihlášku najdete na stránkách Wolters Kluwer.

Školení je vhodné především pro podnikatele, účetní, auditory a daňové poradce, ale i všechny, kteří se potřebují spolehlivě zorientovat ve všech změnách DPH a aplikovat je v praxi správně.

Konec roku s sebou přináší i starosti kolem účetní závěrky. Jděte na ni chytře a přihlaste se na praktický seminář Účetní závěrka v příkladech, který vede Ing. Jiří Strouhal, Ph. D.

A předplatitelé produktů vydavatelství Wolters Kluwer, mají na semináře až 50% slevu!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).