Hlavní navigace

Projekt Business (duo) Proměny startuje, osm párů změnilo svou profesní image

Komerční sdělení  Autor: 329515
Projekt  Business (Duo) Proměny je určen ženám i mužům, kteří si přejí důstojně reprezentovat jak sebe, tak i profesní image své firmy. Proměny se zaměřují na konkrétní profesní pozici a postavení ve firmě.

Sdílet

Cílem projektu je představit podnikatelům, manažerům a zaměstnancům ve firemní správě různé typy firemních kultur a předvést jejich ideální reprezentanty. Projekt je určený  všem, kteří chtějí budovat svojí kariéru nejen na znalostech a dovednostech, ale uvědomují si, že klíčem k úspěchu je také odpovídající vzhled. Právě o dokonalé profesní  image  je  totiž možné říci, že   "otevírá dveře " v  další kariéře.

Jak již samotný  název napovídá, projekt se nezaměřuje pouze na ženy. Profesní nároky se v současné době zvyšují bez ohledu na pohlaví a současné trendy v oblasti profesní image tak vzbuzují zájem také u mužů. Muži si stále častěji uvědomují, že změna vizáže s sebou přináší nejen  zdravé sebevědomí a spokojenost, ale především profesní úspěch,
Většina vrcholových manažerů významných světových společností se shoduje na tom,  že zájemci o zaměstnání v jejich společnosti by měli mít také odpovídající image a vystupování.

V dnešní dynamické době nerozhoduje o obchodních výsledcích společností  pouze kvalita a cena prodávaných výrobků nebo služeb. To, co je rozhodující je  komplexní image produktu, značky a úroveň společnosti. Je však také vhodné si uvědomit, že nositelem těchto atributů je primárně pracovník sám. 

Podle řady Harvardských studií (možná lépe uvést nějakou konkrétně) se na vytvoření prvního dojmu o  nějaké osobě podílí:

  • z  55% vzhled,
  • ze  38%  to, jak mluví, stojí  a jedná,
  • a pouze ze 7 %  to, co říká

Studie potvrzuje i názor většiny  manažerů zastávajících  rozhodovací pozice, kteří  tvrdí, že styl komunikace a profesionální vzhled jsou klíčová kritéria pro získání zaměstnání. 
Projekt Business (duo) Proměny představí celkem osm  profesních  proměn, které se stanou základem  profesionálního vzhledu ženy i muže  pro oblast jejich podnikání či pracovní pozice v daném oboru. Proměny se zaměří na ideální vzhled od účesu, líčení a oděvu pro různé profesní sféry, přes obuv a módní doplňky až po řadu manažerských doplňků, které tvoří nedílnou součást profesionální i­mage.

Naši přední odborníci na image a styl – kadeřníci, vizážisté, stylisté pomohli účastníkům najít svůj vlastní styl, ve kterém se budou cítit příjemně a zároveň budou vhodně  reprezentovat svou firmu.

Společně jsme tak vytvořili každému z účastníků  profesionální a zároveň osobitou image.

Poté co bude všech osm proměn prezentováno, seznámíme  Vás s hodnocením odborníků (na slovo vzatých) a pak už bude záležet jen na Vás, kterému páru dáte svůj hlas. Vítězové obdrží 20.000,–Kč! Hlasování startuje 8.listopadu 2010 na portále Podnikatel.cz, který je hlavním mediálním partnerem projektu.

V rámci projektu Vám nabídneme také zajímavé rozhovory s manažery významných firem na téma firemní kultura, rozhovory s odborníky v oblasti krásy, módy a etikety. Těšit se můžete také na seriál s názvem Jak se připravit na pracovní pohovor. Děkujeme všem partnerům, kteří se na projektu podíleli a díky jejichž spolupráci  bylo možné tento unikátní projekt zrealizovat.

Projekt Business (duo) Proměny realizuje server Asistentka.cz společně s hlavním partnerem společností Office Depot a hlavním mediálním partnerem business serverem Podnikatel.cz.

Partneři Business duo proměny
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).