Hlavní navigace

Máte nejlepší projektový management? Přihlaste se do soutěže!

Komerční sdělení Autor: 518993
Prestižní soutěž Best Project Management vyhlašuje další ročník. Myslíte si, že máte ten nejlepší projekt či projektový management z oblasti ICT nebo stavebnictví z Česka nebo Slovenska. Přihlaste se do soutěže, která vaši práci ocení!

Sdílet

Třetí ročník soutěže Best Project Management, která má přispět ke zvýšení kvality a prestiže projektového managementu, přichází s řadou novinek. K nejvýznamnějším patří rozšíření oboru pro přihlášení do soutěže. Kromě soutěžících z oblasti internetových technologií se totiž mohou nově přihlásit i stavební a developerské projekty. Registrujte se včas. Pozor, uzávěrka přihlášek prodloužena do 30. dubna 2010.


Proč se přihlásit do soutěže Best Project Management 2010?

 • Budeme propagovat vaši firmu, projekty a odborníky – hledáme nejlepší projektový management a úspěšné projektové manažery v České a Slovenské republice
 • Projektovým manažerům umožníme navazování kontaktů, setkávání a sdílení zkušeností – zajímají nás příklady náročných a dobře řízených projektů a takové, při nichž ze sebe projektoví manažeři museli dostat to nejlepší
 • Odborná porota zhodnotí váš projektový management a dá vám zpětnou vazbu
 • Získáte 1 volný vstup na konferenci Project Management Day a volné vstupy na vyhlášením výsledků
 • Můžete pozvat vaše klienty na vyhlášení výsledků i konferenci a prohloubit s nimi spolupráci
 • Přihlášení projektů do soutěže je zdarma

Co získají vítězné projekty?

 • certifikát pro vítěze Best Project Management 2010
 • hodnotné ceny od partnerů soutěže
 • propagace v rámci TUESDAY Business Network (vyhlášení na akci, web)
 • společná tisková zpráva

Cílem soutěže je najít a ocenit nejlepší projektový management ICT projektů, organizačních a procesních projektů i stavebních a developerských projektů v oblasti komerčního sektoru a v oblasti veřejné správy v České a Slovenské republice. Součástí výběrových kol je také osobní prezentace finálových projektů před odbornou porotou, která na základě toho zvolí vítěze.

Vítězný projekt bude vyhlášen na celodenní konferenci Project Management Day, která se uskuteční v úterý 15. června 2010 v hotelu Angelo v Praze. Další podrobnosti jsou k dispozici na www.bestprojec­tmanagement.cz.

Soutěž pořádá sdružení TUESDAY Business Network ve spolupráci s poradenskou společností solit project a za odborné garance společnosti Ernst&Young. Hlavním partnerem soutěže je společnost Hewlett-Packard. Mediálně soutěž podporují týdeník Euro, server Euro24, časopis Moderní řízení, server PatriaOnline a business server Podnikatel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).