Hlavní navigace

Provoláte vy a vaši spolupracovníci více, než je zdrávo?

Komerční sdělení  Autor: 518993
Mimopracovní volání zaměstnanců ze služebního telefonu se asi dost dobře uhlídat nedá, restrikce moc nefungují, a navíc se mohou negativně projevit na vztahu zaměstnance k firmě a jeho loajalitě.

Sdílet

Nebo to populární prozvánění… pak musíte zpátky volat vy a minuty naskakují. Co tedy s tím?

Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi

A co na to jít z druhé strany – tedy místo omezování provolaných minut omezit platby za tyto minuty? Jak? Díky novým tarifům O2 Podnikání. Ty nabízejí poměrně šikovnou věc – v pracovní dny od 9 do 17 h můžete vy i vaši zaměstnanci volat ze služebního telefonu, jak dlouho chcete, a pořád platíte stejnou cenu. A ta není vysoká, takže se většině podnikatelů bohatě vyplatí. Podle toho, kolik provoláte, si můžete vybrat ze čtyř tarifů – ten pro vás nejvýhodnější. Podrobnosti uvidíte v tabulce:

O2 Podnikání
O2 Podnikání M L XL XXL
Neomezené volání v pracovní dny 9 – 17 h mobilní sítě O2 a pevné linky v ČR do všech sítí
Volné minuty pro ostatní volání na každý měsíc 150 min. do všech sítí 300 min. do všech sítí 600 min. do všech sítí 900 min. do všech sítí
Cena tarifu vč. DPH 750 Kč 1 200 Kč 1 800 Kč 2 900 Kč
Minuta volání v sítích O2 mimo pracovní dny 9 – 17 h a do ostatních sítí po vyčerpání volných minut 4,50 Kč 3,50 Kč 2.90 Kč 1,90 Kč
SMS/MMS 1,50 Kč / 5,90 Kč

Dokonce i pokud provoláte méně, měli byste zvážit výhody:

můžete volat, jak dlouho a jak často chcete, a oslovit tedy více zákazníků, což může zase zpětně zvýšit vaše zisky. Navíc jsou v ceně ke každému tarifu i volné minuty, které vám patrně bez problému pokryjí veškeré volání mimo pracovní dny. Více na www.o2podnika­ni.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).