Hlavní navigace

Ptáte se, jak vybudovat úspěšný internetový obchod?

Komerční sdělení
Dynamický trh online prodeje potravin nabízí nedozírné možnosti. Jaká úskalí se s ním pojí, jaké panují výhledy
a očekávání do budoucna, zjistíte na letošní E-Business Akademii.

Sdílet

Zúčastněte se 13. května semináře s názvem Svět online potravin a načerpejte spoustu cenných zkušeností, rad a inspirace od nejznámějších osobností z oblasti e-commerce.

Přijďte si například poslechnout příběh českého podnikatele, který nezůstal jen u svých snů. Tomáš Čupr, zakladatel Slevomat.cz a serveru DámeJídlo.cz, je jednou z nejvýraznějších ikon české e-commerce. Mezi významné hráče na poli online trhu s potravinami se zařadil také díky „internetovému supermarketu“ Rohlík.cz. Dozvíte se, jak si vede v prvním roce své existence, jaké jsou jeho dosavadní výsledky a co plánuje dál.

Na semináři nebude chybět ani zástupce maloobchodního řetězce Tesco, průkopníka nabízejícího pohodlný a snadný systém zásobování domácností. Peter Koubek, e-commerce manažer služby Potraviny on-line, vám poví o využití omni kanálového prodeje v online prodeji potravin.

Tajemství své konkurenční výhody poodhalí majoritní vlastník webového portálu Košík.cz Jakub Šulta. Prozradí, čím se bude snažit zaujmout potenciální zákazníky a jakým způsobem se chce odlišit od ostatních.

Seminář E-Business Akademie: Svět online potravin se bude konat ve středu 13. května 2015 od 14:00 hodin v Galerii Café Louvre na Praze 1.

Registrovat se můžete už nyní na internetových stránkách semináře, kde se také dozvíte podrobný program a profily jednotlivých přednášejících.

Generálním partnerem akce je Heureka.cz a mediální partner Podnikatel.cz. Akci společně pořádají Asociace pro elektronickou komerci a TUESDAY Business Network, produkuje vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).