Hlavní navigace

rEvoluce ve světě IoT. Co přinese podnikatelům?

Komerční sdělení
Pronikněte do světa IoT. Jaký potenciál v sobě skrývá a jak jej využít pro svůj byznys? Podílejte se na budoucí podobě IoT u nás, přijďte 4. května na konferenci Internet věcí.

Sdílet

IoT je pro mnohé synonymem pro fitness náramky, chytré hodinky nebo domácí spotřebiče. Letos ale čeká internet věcí v České republice zásadní změna. Nová IoT řešení se rodí právě teď a brzy spatří světlo světa. Podnikatelé budou stát před výzvou, zda je dokáží využít a úspěšně adaptovat.

Společnost T-Mobile ve spolupráci s TUESDAY Business Network právě pro vás pořádají konferenci Internet věcí. Zazní na ní případové studie z praxe, proběhnou demonstrace konkrétních technických řešení IoT i představení základního plánu provozu internetu věcí v ČR.

Portfolio aplikací pro internet věcí čeká revoluce. Elektronická kniha jízd, mobilní platební terminály nebo zabezpečení budov. Mnozí podnikatelé už tyto nástroje běžně využívají, přidáte se k nim? Podrobnosti o novinkách v této oblasti bude mít Milan Hába ze společnosti T-Mobile.

SimpleCell vám představí SIGFOX, první celoplošnou veřejnou mobilní síť určenou výhradně pro internet věcí. Jak se rozvíjí, jakou část republiky pokrývá, jaký je její business model a kolik to vlastně stojí – o tom vám budou povídat Jan John a Pavel Sodomka.

Už jste slyšeli o nové éře s názvem Průmysl 4.0.? Ukazuje, že i telekomunikační operátoři, jako je Deutsche Telekom, jsou její důležitou součástí, ať už obchodně či technologicky. Prezentace Ernst-Joachima Steffense z Deutche Telekom přiblíží i požadavky firemních zákazníků a ukáže praktické příklady.

Ani IoT řešení se na svém počátku nevyhnou testování. Společnost ČD Telematika vás seznámí s výsledky pilotního provozu. Jak si vedly systémy inteligentního parkování a sledování pohybu vozidel? Miloš Mastník navíc představí i připravovaná konkrétní řešení pro zákazníky.

Podívejte se na program konference, který se stále doplňuje o nové řečníky a zajistěte si své místo včasnou registrací a přijďte 4. května do OKsystemu na Praze 4.

Generálním partnerem konference je společnost T-Mobile, mediálními partnery jsou servery Lupa.cz a Podnikatel.cz. Produktovými partnery jsou Liftago a Staffino. Konferenci organizuje TUESDAY Business Network a produkčně zajišťuje společnost Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).