Hlavní navigace

Revoluční e-shopové řešení s maximálním výkonem a doménou .CZ v ceně

Komerční sdělení  Autor: Zoner
ZONER inShop je moderní řešení pro komplexní tvorbu vašeho e-shopu. Jako jediný na trhu garantuje, že i ty největší projekty dosahují maximální rychlosti a výkonu. Služba dále nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení podle vašich potřeb a modernizovaný webmanager pro snadnou administraci celého e-shopu. To vše nyní na 30 dní zdarma!

Sdílet

Získejte nový e-shop hravě formou pronájmu. Spusťte si svůj vytoužený internetový obchod během několika minut. Vybrat si můžete hned z několika tarifů. Při volbě ročního vedení služby navíc získáte exkluzivní 10% slevu.Nedílnou součástí placených tarifů je i doména .CZ. Té dávají přednost jak čeští uživatelé při vyhledávání informací na internetu, tak i vyhledávače při zobrazování odpovědí na hledaný dotaz. Proto je doména .CZ tou nejlepší volbou pro váš internetový e-shop zaměřený na český trh.

Na rychlosti načítání e-shopu záleží!


Rychlost načítání ovlivňuje jak dlouhou dobu zákazník stráví na vašem e-shopu. Výzkumy tvrdí, že pokud se web načítá víc jak 3 vteřiny, 10 % nedočkavců odejde ze stránky dřív, než se jim načte. Rychlost načítání e-shopů spravovaných inShopem je přitom jen 1,1 vteřiny.

U e-shopu je rychlost načítání extrémně důležitá. Nenechte si odradit své zákazníky ještě před tím, než se jim zobrazí vyhledávané zboží.Navíc s vyšší rychlostí načítání máte i lepší šanci, že se váš e-shop dostane ve výsledcích vyhledávání na přední pozice.

Důvody, proč se na rychlost načítání zaměřit jsou nesporné. Vývojáři inShopu si toho jsou dobře vědomi, proto svou službu opakovaně podrobují měření interními i veřejnými měřícími nástroji. A pravidelně dosahují výborných hodnot. Na inShopu se velmi dobře načítají jak malé e-shopy, tak i velké online obchody s desetitisíci produkty v nabídce. Jedině Zoner inShop vám garantuje stále stejnou rychlost načítání při neomezeném počtu produktů v nabídce.

Výjimečně snadný!

K administraci produktů v inShopu slouží intuitivní webmanager. Pro náročnější úpravy vašeho e-shopu můžete využít také Offline manager, ve kterém lze pracovat i bez přístupu k internetu.

Jednotlivé varianty, které na inShopu najdete, obsahují zdarma desítky doplňků a funkcí pro snadnější vývoj a správu vašeho projektu. Veškeré tarify jsou navržené k tomu, aby vyhovovaly potřebám různých typů e-shopu. 

Individuální řešení & podpora

Oproti ostatním poskytovatelům e-shopů je inShop napřed mimo jiné v tom, že vám dokáže poskytnout ideální řešení přesně podle vašich podmínek a nároků. Výsledný web vám ušije doslova na míru.

Architektura inShopu je velmi otevřená. Máte tedy možnost zasahovat přímo do kódu webu. Za pomoci zkušených vývojářů a helpdesku tak můžete dílčí úpravy provádět úplně sami.

Pokud vám z nějakého důvodu nebude vyhovovat některá z nabízených šablon, vývojáři inShopu vám nasadí jakoukoliv jinou, která se vám zrovna bude líbit. Na vás je jenom najít takovou, která bude přesně vyhovovat vašemu podnikání. Můžete si ji sami vyhledat na internetu nebo zakoupit online. Školený tým inShop webmasterů vám ji následně ochotně nastaví.

To samé platí i pro vlastní grafický návrh. A tím to nekončí. Vývojáři inShopu jsou vám navíc vždy připraveni provést jakékoliv úpravy v CSS, které budou vyhovovat vašim specifickým požadavkům.

30 dní od registrace zdarma

ZONER Inshop si můžete vyzkoušet zdarma a bez omezení až na 30 dní. Po vypršení zkušební doby se můžete nezávazně z programu odhlásit, nebo si vyberete jeden z našich nabízených tarifů.

Doména .CZ zdarma k novému tarifu

Ke každému nově zakoupenému tarifu inShop nyní dostanete zdarma nejpopulárnější a nejrozšířenější doménu v České republice s koncovkou .CZ.

Správcem domény .cz je sdružení CZ.NIC, které se věnuje také osvětě v oblasti doménových jmen, internetové bezpečnosti a podpoře nových technologií a projektů užitečných pro internetovou infrastrukturu v České republice i ve světě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).