Hlavní navigace

Saxo Bank představuje obchodní aplikaci optimalizovanou pro iPad

Společnost Saxo Bank, specialista na on-line obchodování a investice, dnes oznámila, že uvádí na trh aktualizovanou mobilní obchodní aplikaci, která je nyní optimalizována pro iPad.
30. 8. 2012

Sdílet

Drobná vylepšení v podobě oprav chyb a zvýšení výkonu zaznamenají kromě toho i uživatelé přístrojů iPhone.

Aktualizovaná aplikace je distribuována prostřednictvím obchodu Apple App Store a uživatelé, kteří mají na svých iPhonech nebo iPadech nainstalovánu současnou aplikaci Saxo, obdrží automaticky oznámení o aktualizaci. Doposud si aplikaci, jejímž prostřednictvím se nyní realizuje 8 % z celkového objemu obchodů Saxo Bank, stáhlo více než 60 000 obchodníků.

Henrik Dyrholm Holst, vedoucí oddělení vývoje produktů k tomu řekl: Vždy se snažíme našim klientům poskytovat nové a vylepšené produkty a služby, aby pro ně bylo obchodování co možná nejjednodušší, nejrychlejší a nejpříjemnější. Z nové aplikace mám radost, protože dále umocňuje zážitek našich klientů z obchodování a umožňuje jim vytěžit na svých tabletech z platformy Saxo Bank maximum.

Zpočátku bude aktualizovaná aplikace dodána všem soukromým klientům společností Saxo Bank, Saxo Banque (Francie a Belgie) a Saxo Capital Markets (UK, Singapur, Hongkong, Panama, Jižní Afrika). Očekává se, že pro klienty typu White Label bude distribuce dokončena v říjnu.

Informace o Saxo Bank

Saxo Bank je přední specialista na online obchodování a investice. Saxo Bank je plně licencovaná a regulovaná evropská banka, která prostřednictvím tří specializovaných a plně integrovaných obchodních platforem(SaxoWebTrader pro webové prohlížeče, instalovatelný SaxoTrader a SaxoMobileTrader), které jsou k dispozici ve 20 jazycích, umožňuje soukromým investorům a institucionálním klientům obchodovat s cizími měnami, CFD, ETF, akciemi, futures, opcemi a dalšími deriváty. Prostřednictvím své divize Saxo Asset Management, která poskytuje služby movitým soukromým klientům a institucionálním investorům, nabízí Saxo Bank také profesionální správu portfolia a fondů a prostřednictvím Saxo Privatbank poskytuje bankovní služby a poradenství pro drobné klienty. Saxo Bank Group má sídlo v Kodani a pobočky v Evropě, Asii, na Blízkém východě, v Latinské Americe a v Austrálii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).