Hlavní navigace

Se Saywebpage vytvoříte vlastní webové stránky bez znalosti programování

Komerční sdělení
V dřívějších dobách jste k vytvoření webu potřebovali kodéra, grafika, doménu, nutnost vyřešit webhostingové služby a taky poměrně solidní rozpočet.

Sdílet

Dnes to za vás obstará Saywebpage – služba, která vám umožní rychle a efektivně vytvořit vlastní webové stránky na pár kliknutí. 

Saywebpage využívají zejména živnostníci a malé a střední podniky, kteří si své webové stránky vytvoří rychle, jednoduše a bez znalosti programování.

I naprostého začátečníka provedou tvorbou svého prvního webu

Se Saywebpage je tvorba webových stránek snadná i pro naprostého začátečníka. Šablony jsou tematicky zaměřené, včetně obsahové struktury, tudíž vám samy napovídají, co by měl váš web obsahovat, ale přitom vám zachovají svobodu si změnit jakoukoliv část stránek podle svých potřeb. Pokud potřebujete rychle a snadno vytvořit vlastní stránky, stačí upravit předpřipravené texty a změnit fotografie. Vlastní web tak můžete mít připravený za několik málo minut.

Stránky poskládáte ze sekcí – využívá se drag&drop

Ovládání je velmi jednoduché, veškeré úpravy provádíte přímo ve vaší stránce. Myší označíte text, který chcete přepsat a píšete. Webové šablony jsou tvořeny sekcemi, které se dají přidávat, odebírat a tažením myši můžete prvky přesouvat.

Můžete použit již registrovanou doménu

Součastí služby je registrace nové domény. Pokud již máte zaběhlý název domény a chcete ji používat na nové webové stránky, ani to není problém. Stačí nastavit směrování domény na Saywebpage nebo převést doménu pomocí AUTH-ID – autorizačního hesla domény, na základě kterého služba Saywebpage dokončí komplexní převod a nastavení domény za vás.

V Saywebpage vsadili na absolutní kontrolu obsahu ze strany uživatele

Stránky si sami upravujete kdykoliv a kdekoliv. Mnozí podnikatelé by mohli vyprávět o tom, jak tvorba webu byla bezproblémová, ale když chtěli po delší době něco upravit, nastal problém. Sami nevěděli, jak úpravy provést a zároveň se jim nedařilo najít člověka, který by se do toho pustil. 

Ať už je tvůrcem webu student či agentura, postupem času se může změnit jejich hodinová sazba i priority a váš web pro ně najednou přestane být zajímavý. V takovém případě se pro podnikatele stává absolutně nemožné změnit i základní údaje, jako telefonní kontakt nebo otevírací doba na vánoční svátky. Začnou shánět někoho nového, jenže málokdo je ochoten převzít celý projekt, pro nějž často neexistuje žádná dokumentace ani podklady a bude z něj mít jen minimální zisk. Podnikatelé se tak dostanou do slepé uličky, ze které je mnohdy nejlepším východiskem vytvořit nový web.

Naproti tomu se Saywebpage máte nad webem neustále plnou kontrolu z počítače, tabletu i smartphonu. Dopsat termín dovolené tedy zvládnete třeba i z letištního terminálu.

Akademie Saywebpage – Předává zkušenosti designerů

Saywebpage provozuje také svoji Akademii, jejímž cílem je předat dál zkušenosti grafiků, kteří tvoří šablony Saywebpage. Začínající tvůrci webových stránek se dozví, jak vytvořit čitelnější, přehlednější a obecně hezčí weby. Své si zde ale najdou i pokročilejší uživatelé. Nejde o žádný nudný tutoriál, informace jsou uspořádány do tematických skupin doporučených rad a tipů. Tipy jsou stručné, výstižné a doprovázené vizuálním příkladem. Nechybí také vysvětlení, jak konkrétně danou věc realizovat v systému Saywebpage.

Proč bych si i já měl vytvořit stránky na Saywebpage?

Velmi jednoduše to shrnul Radim Rosický – zakladatel Saywebpage:

Naši zákazníci nevědí, co je hosting, ftp, nic neinstalují a jsou za to nesmírně rádi. Jejich největším problémem je vybrat si tu nejhezčí šablonu.
Snažíme se všechny počáteční problémy vyřešit za ně a poskytnout jim tak více prostoru k tomu nejdůležitějšímu – k tvorbě obsahu webu.“

Službu Saywebpage je možné vyzkoušet na 30 dní zcela zdarma, aby se každý mohl přesvědčit o výhodách a inovativním přístupu k tvorbě webu.

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).