Hlavní navigace

Šetřete peníze i svou myš. Rozjeďte wordpressový web jedním kliknutím

Komerční sdělení
Buďte na webu. V roce 2015 už je to nutnost. Není ale nutné ztrácet kvůli tomu peníze, čas ani hlavu. K instalaci nejoblíbenějšího redakčního systému WordPress stačí jeden klik.

Sdílet

Kdo není na webu, jako by nebyl. Oborový blog vám pomůže s budováním renomé i získání nových zákazníků. Bez alespoň jednoduché webové stránky s kontaktem a krátkým popisem podnikání vám ujede vlak i konkurence. Internet se definitivně stal součástí našeho každodenního života a logicky i podnikání.

K vytvoření jednoduchých webových stránek nebo blogu vám nejlépe poslouží WordPress. Jedná se o systém pro publikaci obsahu na webu, jenž je dostupný zcela zdarma. To z něj v kombinaci s jeho mimořádně snadným použitím dělá nejoblíbenější redakční systém současnosti.

V současné době již existuje pro WordPress nepřeberné množství grafických šablon a témat. Stačí si jen vybrat a naplnit je vlastním obsahem. Ovládání celého systému je jednoduché a uživatelsky přívětivé, takže jeho obsluhu hravě zvládne i laik.

Vyřešte hravě hosting i instalaci

Jediné, co zbývá dořešit je hosting a instalace samotného WordPressu. Oba dva problémy elegantně vyřešíte najednou díky WordPress webhostingu od ACTIVE 24. Nejenže měsíčně zaplatíte necelou padesátikorunu, s instalací redakčního systému si vůbec nemusíte lámat hlavu.

S ACTIVE 24 je to otázka pouhého jednoho kliknutí – respektive jedné objednávky. Navíc pokud by vám více vyhovoval některý jiný z opensource redakčních systémů, ACTIVE 24 jich mají se stejným komfortem v nabídce celou řadu. Vybírat tak můžete ze systémů Drupal, Joomla, OScommerce nebo phpBB.

Záleží pouze na vás. Nezavírejte oči před věkem internetu, jeho dveře jsou vám otevřeny, stačí jen první krok. Udělejte ho s WordPressem a všechno ostatní už půjde snadno.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).