Hlavní navigace

Shoptet a PayU přinášejí spojení profesionálního e-shopu a platebního agregátoru, a to prakticky hned a s minimálními vstupními náklady

 Autor: 518993
Uvažujete o prodeji zboží přes internet a nechcete dlouho čekat na vytvoření e-shopu?
18. 11. 2011

Sdílet

Chcete začít prodávat hned, s profesionální podporou a kvalitními službami na světové úrovni? Pokud hledáte ideální spojení rychlých plateb a e-shopu nejen pro malé a střední pro podnikatele, našli jste Shoptet.

Řešení, které umí zákazníky přivést…

Platforma Shoptet představuje ideální e-shopové řešení pro malé a střední podniky, které opravdu chtějí prodávat a věnovat se rozvoji podnikání a ne řešit webhosting a programování svého e-shopu. Shoptet nabízí uživatelům designově atraktivní nástroj, který se snadno a intuitivně ovládá a dělá přesně to, co majitel e-shopu potřebuje – prodává zboží. Technické funkce a další složitosti jsou přitom ukryté uvnitř, pro správu e-shopu je nepotřebujete. Velkou výhodou této platformy pro majitele e-shopu je její automatické propojení s vyhledávači zboží, sociálními sítěmi a obchodními portály, které dokážou přivést do obchodu zákazníky.

… podpořit jejich útraty

Zákazníky je však třeba nejen do e-shopu přivést, ale především je v něm udržet a nebránit jim v nakupování. Platforma Shoptet proto nyní nabízí integrovanou platební bránu PayU s deseti různými metodami placení za zboží. Mezi nimi je i šest rychlých online plateb (např. platby kartou i platební tlačítka internetového bankovnictví), které výrazně zvyšují konverzi nákupu a tím zvyšují zisky obchodníka.

Naše platební řešení prochází optimalizovaným check-outem, je zákaznicky velmi vstřícné a podporuje tak intuitivně jednoduchý, bezpečný a především rychlý nákup, který se projevuje ve vyšší konverzi. Tím také výrazně snižuje riziko, že zákazník opustí nákupní proces dřív, než za zboží zaplatí, vysvětluje manažer platební brány PayU Gabriel Kalapoš.

Integrací PayU do platforem Shoptetu získává obchodník především možnost, že jeho zákazník může prostřednictvím rychlých online plateb za zboží zaplatit ihned. Na peníze od nakupujících tak nemusí čekat, na účtu je má prakticky do několika minut a zboží může okamžitě expedovat.

… a ušetřit čas obchodníka

Spojením Shoptet a PayU získáte komplexní nástroj pro vaše on-line obchodování. Odpadá sjednávání jednotlivých metod s každým poskytovatelem zvlášť. A to je výhoda zejména pro začínající e-shopy, které nemusí plnit mnohdy nesplnitelné podmínky a svým zákazníkům tak mohou nabídnout nadstandardní služby v podobě intuitivně jednoduchého a vyzkoušeného nákupního prostředí a zároveň širokou paletu možností pro placení za zboží.

Integrace platební brány PayU je pro nás logickým krokem. Naší filozofií je přinášet zákazníkům takové nástroje a služby, které mu pomohou zjednodušit a zrychlit celkovou administraci e-shopu a tím i samotné obchodování. PayU je synonymem pro rychlé a bezpečné platby a to je určitě něco, co našim zákazníkům chceme doporučit, doplňuje Miroslav Uďan, jeden z majitelů Shoptet.cz.

Platební brána PayU umí také spolupracovat s účetním softwarem obchodníka, s jeho skladovým hospodářstvím či logistikou. Představuje tzv. single point of contact celého e-shopu. Přehledně totiž pro e-shopy centralizuje a automatizuje veškeré návazné procesy související s platbami za zboží. Systematicky dává do chodu účetnictví, sklad i logistiku, a tím šetří časové i personální kapacity, které je možno napřít k důležitějším, strategickým věcem, dodává Gabriel Kalapoš, manažer platební brány PayU.

Vyzkoušejte PayU a Shoptet – ideální e-shopové řešení

V kombinaci s platformou Shoptet tak obchodník získává v jednom balíčku vše, co potřebuje – ideální e-shopové řešení, které si z hlediska designu může individualizovat dle svých představ. E-shopovou platformu Shoptet využívá v ČR více než 900 internetových obchodů s různou tematikou. Platební brána PayU představuje hlavní platební systém největšího obchodního portálu Aukro a po celé ČR ji využívá čím dál více e-shopů či internetových služeb. Vyzkoušet a „osahat“ si e-shop s platební bránou PayU mohou zájemci zdarma. Základní verze e-shopu je vygenerována za pouhou jednu minutu.

Více informací:

http://www.shop­tet.cz/e-shop-od-shoptetu/

www.payu.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).