Hlavní navigace

Soutěž jaká v ČR ještě nebyla!

První investiční soutěž s reálnými penězi! Poprvé na ostro – podtitul investiční soutěže, která nemá v České republice obdoby.
27. 9. 2012

Sdílet

Kdo se probojuje do druhého kola, získá reálný obchodní účet s deseti tisíci korunami. Hlavní cenou je Honda.

Čeští investoři soutěže milují. V minulosti se již hrálo o peníze i luxusní automobily. Všechny soutěže ovšem měly jedno společné – obchodovalo se s fiktivními penězi na demo účtech. Společnost Bossa se rozhodla jít ještě dál. Nejlepší investoři budou mít v druhém kole k dispozici ostré obchodní účty, čímž se zapojí do reálného prostředí na trzích.

Atraktivitu soutěže navíc podporuje hlavní cena, kterou je hybridní vůz od společnosti Honda – HONDA CRZ v exkluzivním vybavení. Tento moderní, sportovní a navíc k Vaší peněžence šetrný vůz získá nejúspěšnější obchodník druhého kola.

Pojďme ale popořadě. Celá akce startuje 24. září, kdy začíná registrace do prvního kola soutěže. Samotné kolo se pak otevírá 1. října a potrvá tři týdny. Všechno se začne obchodováním na klasických DEMO účtech. Jedná se o virtuální peníze, případný zisk nebo ztráta se tedy projeví pouze na vašem monitoru, nevznikají žádné reálné závazky. Každý si může vybrat, do čeho chce investovat, jestli do akcií, komodit, indexů nebo třeba právě forexu. Nejlepší soutěžící z prvního kola automaticky postupují do listopadového druhého kola a budou odměněny počátečním základním kapitálem od brokera ve výši 10 000 Kč.

Pokud nebudete mezi nejúspěšnějšími, kteří postoupí z prvního kola a dostanou 10 000 Kč pro soutěžení v druhém kole, můžete se do druhého reálného kola zapojit tím, že si otevřete reálný soutěžní účet. Tady se kromě hlavní ceny, kterou je Honda CRZ, hraje také o Notebooky a o odměny ve výši 100 000 Kč a 50 000 Kč na investiční účty u společnosti Bossa. A čeká Vás mnohem více! Všechny peníze, které Vám na obchodním účtu po skončení soutěže zůstanou, jsou Vaše! 

Pro zapojení do soutěže je zapotřebí jenom vyplnění svých údajů do registračního formuláře na webových stránkách společnosti BOSSA. Po akceptování soutěžních podmínek Vám přijde email s přihlašovacími údaji do obchodní platformy. Pak už zbývá jen zkoušet Vaše nejlepší investiční strategie a snažit se být mezi nejlepšími investory.

K samotnému obchodování pak potřebujete jenom připojení k internetu a zařízení, do kterého si zdarma nainstalujete obchodní platformu společnosti Bossa. Může to být klasický stolový PC, notebook, chytrý telefon nebo tablet. Kolik času pak soutěži věnujete je už zcela na Vás. Nevyhrává ten, kdo obchoduje nejčastěji, ale ten, kdo obchoduje nejúspěšněji!

Aby byla soutěž přístupná skutečně všem, připravila pro Vás společnost BOSSA několik vzdělávacích akcí v podobě seminářů a webinářů. V průběhu celé soutěže Vám také budou k dispozici zkušení obchodníci, kteří Vám budou ochotni vždy poradit. V prvním kole se na DEMO účtu pořádně procvičíte, vyzkoušíte své obchodní strategie a prověříte traderského ducha. V druhém kole pak vyrazíte vpřed připraveni změřit si své síly i s těmi nejúspěšnějšími a to vše na reálných účtech.

Více na: soutez.bossa.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).