Hlavní navigace

Tajemství úspěšných. Za propagaci platí až podle uskutečněných prodejů

Komerční sdělení
Bez reklamy se neobejde žádná firma a obvykle za ni zaplatí, ať je výsledek jakýkoliv. Ale jde to i jinak.

Sdílet

Nejlepší reklamou jsou kvalitní služby a zboží, o tom si pak lidé řeknou mezi sebou a firma nepotřebuje vynakládat prostředky na marketing… Kéž by to bylo tak jednoduché. Pravdou je, že více než pozitivní sdílí lidé mezi sebou zkušenosti negativní.

I přesto, že firma poskytuje kvalitní služby a lidé si je navzájem doporučují, bez reklamy se žádná firma neobejde. Žijeme v konkurenčním prostředí a firma, která je víc slyšet, urve pro sebe často větší kus koláče.

Základem je dnes komunikace na internetu a to jak výkonové reklamy, kde sledujete především profit, tak i reklamy brandové. Formy jsou různé – od nejběžnější a nejjednodušší na spuštění, tzn. PPC, až po sofistikované kampaně s perfektním cílením na konkrétní publikum. U veškeré komunikace platí, že pokud lidé vaši firmu znají, s větší pravděpodobností je vaše reklama osloví.

Jak investovat efektivně?

Rozhodnete-li se pro budování značky nebo pro čistě výkonovou reklamu, počítáte s tím, že za reklamu musíte zaplatit. To i v případě, že kampaň nedopadne podle vašich představ.

Riziko leží na zadavateli reklamy, a proto si firmy najímají zkušené marketingové odborníky, aby riziko nevydařených kampaní a investic do takových kampaní eliminovali na minimum.

Existuje ale forma propagace firmy, kdy veškeré riziko neúspěchu necháte na bedrech někoho jiného. Jak je to možné? Už jste se jistě v kamenném obchodě setkali s tzv. „komisním prodejem“. Dodavatel vám naskladní zboží, které prodáváte a teprve až zboží prodáte, zaplatíte dodavateli domluvenou cenu a vám zbyde nastavená marže. Pokud neprodáte, zboží vrátíte dodavateli, ale nic nezaplatíte. A nějak podobně je možné fungovat i v marketingu a propagaci vašeho zboží a služeb.

Jednoduché a efektivní řešení

Tajemství takové efektivní propagace se jmenuje Affiliate Port. Affiliate Port se postará o propagaci vaší firmy, služeb a zboží prostřednictvím svých vlastních on-line projektů, například na největším cashbackovém portálu v Česku Plná Peněženka a zároveň prostřednictvím 3 500 spolupracujících partnerů. Celkem tak reklama vaší firmy může oslovit až milióny uživatelů internetu. Za veškerou propagaci navíc nic neplatíte, vše jde na náklady Affiliate Portu. Vaše firma zaplatí pouze provizi z uskutečněných prodejů. Aby bylo možné prodeje správně změřit, využívá Affiliate Port jednu z nejmodernějších nezávislých technologií na světě (Tune), kterou jednoduše implementujete na váš e-shop.

Affiliate Port využívají pro svou propagaci přední české e-shopy jako například Datart, Hervis nebo Drogerie Teta, ale i specializované jako třeba Mixit.

Mezinárodní affiliate síť AffiliatePort.eu

Affiliate Port (AffiliatePort.eu – Mezinárodní affiliate síť) patří mezi přední affiliate sítě ve střední Evropě. Pomáhá svým partnerům a klientům zvýšit výdělky prostřednictvím internetu. Dlouhodobě spolupracuje s lídry z oblasti zdraví, e-commerce, pojištění, financí, služeb nebo infopodnikání, kterým zvyšuje prodejní výsledky a objem realizovaných prodejů přes internet. Nyní je v ní zaregistrováno více než 3 500 publisherů, tedy partnerů, kteří sledují kampaně a propagují e-shopy dle zaměření svých projektů. Síť Affiliate Port pomáhá firmám rovněž při vstupu na zahraniční trhy po Evropě. Důležitým charakteristickým rysem této sítě je, že provozuje vlastní výkonové projekty – cashback portál www.PlnaPenezenka.cz, módní katalog www.Lookio.cz, srovnávač zboží www.Kutilo.cz a další. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).