Hlavní navigace

Tomáš Ježek přináší další software – daňovou evidenci DUEL

Jméno Tomáše Ježka je v Čechách s účetním softwarem spojováno už od roku 1992, kdy se ve firmě Tichý & Ježek významně podílel na šíření nejznámějšího programu pro vedení jednoduchého účetnictví – ÚČTO.
19. 1. 2012

Sdílet

Precizně propracovaný systém s jednoduchým a rychlým ovládáním si získal desetitisíce příznivců. Hlavním důvodem tak fenomenálního úspěchu byl bezpochyby neustálý ohled na požadavky a názory uživatelů. Při vývoji byly základem zvyklosti a praxe účetních, nikoliv předpoklady a představy programátorů.

V roce 1996 Tomáš Ježek opouští společnost Tichý & Ježek, zakládá novou firmu a věnuje se vývoji účetních programů pro vedení podvojného účetnictví – STEREO a od roku 2000 DUEL. Podobně jako jednoduché účetnictví i programy pro vedení podvojného účetnictví zaznamenaly obrovský úspěch a dnes je používá více než 10 000 uživatelů. Zejména systému DUEL se velmi daří. Firma letos zaznamenala 30% nárůst prodejů. Za tímto úspěchem stojí kromě špičkové funkčnosti především narůstající obliba revolučního ovládání (zjednodušené a přehledné menu s ilustračními ikonami).

V lednu 2012 uvede Tomáš Ježek novou verzi ekonomického systému DUEL s modulem Daňová evidence. Při jeho vývoji navazuje na úspěchy jednoduchého účetnictví ÚČTO, na oblibu podvojného účetnictví STEREO a na mimořádný úspěch nového ovládání ekonomického systému DUEL. Díky tomu získají účetní a majitelé malých firem velmi moderní systém pro vedení daňové evidence, který jim usnadní nejen povinné účtování, ale i řadu jiných kancelářských činností.
Více informací, ceník a bezplatnou start verzi najdete na www.jezeksw.cz.

Nyní, kdy začíná nové účetní období je ideální čas pro zakoupení nového účetního programu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).