Hlavní navigace

Tomáš Ježek přináší další software – daňovou evidenci DUEL

Jméno Tomáše Ježka je v Čechách s účetním softwarem spojováno už od roku 1992, kdy se ve firmě Tichý & Ježek významně podílel na šíření nejznámějšího programu pro vedení jednoduchého účetnictví – ÚČTO.

Doba čtení: 1 minuta

Precizně propracovaný systém s jednoduchým a rychlým ovládáním si získal desetitisíce příznivců. Hlavním důvodem tak fenomenálního úspěchu byl bezpochyby neustálý ohled na požadavky a názory uživatelů. Při vývoji byly základem zvyklosti a praxe účetních, nikoliv předpoklady a představy programátorů.

V roce 1996 Tomáš Ježek opouští společnost Tichý & Ježek, zakládá novou firmu a věnuje se vývoji účetních programů pro vedení podvojného účetnictví – STEREO a od roku 2000 DUEL. Podobně jako jednoduché účetnictví i programy pro vedení podvojného účetnictví zaznamenaly obrovský úspěch a dnes je používá více než 10 000 uživatelů. Zejména systému DUEL se velmi daří. Firma letos zaznamenala 30% nárůst prodejů. Za tímto úspěchem stojí kromě špičkové funkčnosti především narůstající obliba revolučního ovládání (zjednodušené a přehledné menu s ilustračními ikonami).

V lednu 2012 uvede Tomáš Ježek novou verzi ekonomického systému DUEL s modulem Daňová evidence. Při jeho vývoji navazuje na úspěchy jednoduchého účetnictví ÚČTO, na oblibu podvojného účetnictví STEREO a na mimořádný úspěch nového ovládání ekonomického systému DUEL. Díky tomu získají účetní a majitelé malých firem velmi moderní systém pro vedení daňové evidence, který jim usnadní nejen povinné účtování, ale i řadu jiných kancelářských činností.
Více informací, ceník a bezplatnou start verzi najdete na www.jezeksw.cz.

Nyní, kdy začíná nové účetní období je ideální čas pro zakoupení nového účetního programu.