Hlavní navigace

Účet pro dobrý start vašeho podnikání

Nové Podnikatelské eKonto START od Raiffeisenbank vychází vstříc začínajícím podnikatelům. Zahrnuje vše, co od banky potřebujete pro hladký rozjezd svého podnikání.
18. 1. 2013

Sdílet

Podle dlouhodobých statistik je leden obdobím, kdy vzniká nejvíce nových firem. Pokud se i vy chystáte stát se podnikatelem, budete potřebovat nejen odvahu, nápad a záměr, ale především peníze. A k jejich správě podnikatelský účet. Kam pro něj? Možností je celá řada, každá banka nabízí za měsíční poplatek jinou škálu služeb. Nedívejte se proto pouze na cenu účtu, ale také na to, co obsahuje. Některé účty lákají na nulové poplatky, ale řadu nezbytných věcí si musíte doplatit extra. Raiffeisenbank nabízí začínajícím podnikatelům kompletní servis za jedinou cenu ve formě nového Podnikatelského eKonta START. Za měsíční poplatek 220 Kč získáte vše, co do začátku podnikání od své banky potřebujete. Kromě 20ti příchozích nebo odchozích transakcí v ceně, internetového bankovnictví, spořicího účtu a karty, budete mít k dispozici nonstop asistenční službu pro podnikatele. Navíc v případě, že se rozhodnete využít možnost čerpat kontokorentní úvěr, máte jeho vedení také v ceně.

Úvěr i asistence v ceně účtu

Kontokorentní úvěr, který není účelově vázaný, je ideální pro překlenutí krátkodobého nedostatku prostředků. Ne každá banka ho však nabízí i začínajícím podnikatelům. Řada z nich totiž požaduje buď daňové přiznání, nebo alespoň šestiměsíční historii v dané bance. Některé banky ale přístup k začínajícím podnikatelům mění. V případě Podnikatelského eKonta START máte možnost požádat o předschválený úvěr již po 3 měsících od založení účtu, uvádí Jan Figlovský, produktový manažer Raiffeisenbank. U začínajících podnikatelů se výše úvěrového rámce zpravidla pohybuje mezi 30 – 200 tisíci korunami. Výhodou je, že v případě Podnikatelského eKonta START je kontokorent zahrnutý v ceně měsíčního paušálu, neplatíte tak žádný poplatek za poskytnutí ani správu úvěru, doplňuje Figlovský. Běžná cena jen za vedení kontokorentu se pohybuje mezi 250 až 300 korunami za měsíc.

Na Podnikatelském eKontu START však oceníte i nonstop asistenční služby pro podnikatele. Pracovníci asistenční centrály Vám 24 hodin denně zajistí pomoc v nouzových situacích, které vás při podnikání mohou překvapit. Můžete se na ně obrátit při řešení právních situací, pomohou vám ale sehnat i zámečníka či instalatéra nebo vyřešit problémy s neobyvatelnou kanceláří.

Pro další informace navštivte stránku:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).