Hlavní navigace

UPC představuje služby pro podnikatele a živnostníky

Vyzkoušejte nejlépe hodnocený internet v ČR, TV programy v digitální kvalitě, telefonní tarify pro volání přes internet anebo výhodný balíček nejžádanějších služeb.
26. 7. 2012

Sdílet

UPC připravilo nabídku služeb pro malé podnikatele a živnostníky, která splňuje nejnáročnější požadavky na rychlé a kvalitní telekomunikační řešení.

Rychlý internet až pro 5 počítačů

Tarif Fiber Business 80 plně pokryje datové toky z 5 počítačů přes společnou IP adresu, a proto je ideálním připojením k internetu pro podnikatele a firmy. Fiber Business 80 umožňuje stahovat data rychlostí 80 Mb/s a odesílat super rychlou 15 Mb/s linkou a navíc neřeší žádná datová omezení nebo FUP.
Nezapomínáme ani na bezpečnost vašich dat, proto k tomuto tarifu dostanete antivirový program SmartGuard zcela zdarma. Stabilní a velmi rychlý internet Fiber Business 80 si nyní můžete pořídit za 599,– Kč měsíčně.

Volejte levněji díky VOIP

Malá kancelář se ani v době internetu neobejde bez telefonu. Nechcete-li utrácet zbytečně moc peněž za volání, nabízíme vám tarif Business Credit 150. Telefonní služby od UPC fungují na bázi VOIP technologie, tedy volání přes internet. To umožňuje volat levněji do mobilních sítí a na pevné linky v ČR i v zahraničí, v rámci sítě UPC pak zcela zdarma. V ceně tarifu Business Credit 150 126,– Kč měsíčně, získáte i 300 volných minut volání do pevných sítí.

Televize ve špičkové kvalitě

Hledáte pro svou kancelář poskytovatele televizních služeb? TV Standard 24M obsahuje 80 českých a zahraničních programů ve špičkové digitální kvalitě obrazu a zvuku, včetně 11 HD programů. To vše za cenu 349,– Kč měsíčně.

Komplexní řešení televize a internetu

Mezi nejprodávanější služby pro podnikatele a živnostníky patří dlouhodobě 60 Mb/s internetové připojení s rychlostí uploadu 10 Mb/s, které UPC nyní nabízí v balíčku s 30 nejoblíbenějšími českými a slovenskými programy ve špičkové digitální kvalitě. Balíček GOLD 24M obsahuje navíc antivirový program SmartGuard a internetový modem.
Za vysokorychlostní internet pro firmy a podnikatele ve spojení se zajímavou nabídkou programů do vaší kanceláře zaplatíte nyní 490,– Kč měsíčně.

Pokud hledáte kvalitní služby, individuální přístup a profesionální technickou podporu, můžete se spolehnout na UPC Business. 

UPC Business – partner pro Vaše podnikání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).