Hlavní navigace

Úspory se dají hledat i v kancelářských potřebách

Komerční sdělení  Autor: 518993
Podnikatelé i rok po začátku hospodářské krize stále hledají opatření ke zmírnění jejích dopadů. Cesta z krize bude ve velké míře závislá na vývoji v zahraničí, přesto firmy a živnostníci nemohou na takový impuls nečinně čekat.

Sdílet

Úspory někteří manažeři již nyní hledají například ve snížení nájemného z podnikatelských prostor nebo sjednávání slev u dodavatelů. Pomoci může samozřejmě i internet – specializovaný e-shop ušetří čas i peníze. Třeba pro nákup kancelářských potřeb.

Udržet podnik nebo živnost při životě

Malí a střední podnikatelé, ale i drobní živnostníci musejí v dnešní době hledat způsoby, jak obezřetně nakládat s finančními prostředky a přitom svůj podnik nebo živnost udržet při životě. To samozřejmě klade vysoké nároky na dodržování finančního plánu firmy a odpovědnost manažerů při řízení jednotlivých obchodních aktivit. Někteří obchodníci a podnikatelé mají odvahu a pouštějí se do zajímavých projektů, jejichž prostřednictvím mohou získat další příležitosti na trhu. Některým pomáhají zahraniční investoři nebo nadnárodní holdingy, jiné naopak drží při životě píle a vůle dosáhnout lepších výsledků.

Internet = okno z krize ven

Pro snížení nákladů na provoz firmy v tomto nelehkém období lze využít různých prostředků. Jedním z nich může být internet, který stále více využívají Češi pro nákupy prostřednictvím tzv. e-shopů. Podle výzkumu společnosti Mediasearch pro APEK si téměř celá česká internetová populace (95 %) alespoň někdy vyzkoušela nakupování přes internet. Necelá polovina internetových uživatelů (49 %) nakupuje v e-shopech minimálně jednou za čtvrt roku.

Office Depot web

Na internetu existují řešení i pro firmy a vybavení jejich kanceláří. Kompletní sortiment kancelářských potřeb za příznivé ceny nabízí na internetu také společnost Office Depot, která na začátku října spustila pro živnostníky a menší firmy zcela nový e-shop na adrese www.officedepot­.cz. Dosud jsme nabízeli unikátní řešení prodeje zejména pro větší společnosti prostřednictvím rozsáhlé sítě obchodních zástupců. Nyní i malí a střední podnikatelé získávají možnost, jak efektivně nakupovat kancelářské potřeby. Pod jednu střechu jsme dostali jednoduchý a přehledný e-shop, který zákazníkům nabídne vhodný sortiment produktů, spolehlivost, garance včasného doručení zboží a nadstandardní služby, komentuje možnosti nového e-shopu marketingový manažer společnosti Office Depot Marcel Schmidt.

Neusínat na vavřínech

Důležité při výběru e-shopu, na kterém takové zboží nakoupit, jsou dvě věci. Jednou z nich je aktuální nabídka, kdy obchod přináší řadu lákavých cen v rámci akčních nabídek. Druhou pak může být garance, kterou obchodník poskytuje na služby nebo zboží, jenž nabízí svým zákazníkům. Víme, jak je pro zákazníka důležité, aby zboží, které si objednal, dostal kompletní a včas. V rámci naší garance Zítra nebo zdarma doručíme objednané zboží dle objednávky, nepoškozené a do druhého dne. Pokud zboží zákazník neobdrží v daném termínu, automaticky za ně nezaplatí – dostane je zdarma, dodává Marcel Schmidt.

Office Depot logo dnes nebo zdarma

Společnost Office Depot stále usiluje o zlepšování svých služeb. Získat více informací o nákupu kancelářského zboží, případně další doplňující dotazy, zodpoví vyškolení operátoři Zelené linky na telefonním čísle 800 771 772 nebo emailu: informace@offi­cedepot.com.

Aktuální zvýhodněná nabídka

Zcela bezpochyby se počet Čechů nakupujících přes internet přes Vánoce ještě zvýší. Obchodníci často lákají na různé slevy nebo akční nabídky, na které slyší zákazníci. Nabídku kancelářského zboží rovněž upravila společnost Office Depot. Mezi nejzajímavější nabídky určitě patří zvýhodněná nabídka kancelářských křesel – např. kožené křeslo Malaga již za 999 Kč, sezónní nabídka kalendářů a diářů (např. stolní kalendář za 24,90 Kč), zajímavý vánoční sortiment a vánoční dárky najdou zájemci rovněž v rámci vánočního minikatalogu. Aktuálně je v nabídce také bonusový program na kancelářskou techniku, kdy zákazníci proměňují nasbírané body za atraktivní dárky.

Office Depot produkty

Kompletní nabídku zvýhodněného kancelářského sortimentu naleznete ZDE.


Office Depot Logo 2

Společnost Office Depot se po zkušenosti ze zahraničí a dostupných dat o nákupu kancelářského zboží malými a středními podnikateli přes internet letos v říjnu rozhodla pro spuštění nového e-shopu. Office Depot tak nabízí prostřednictvím internetového obchodu více než 5500 položek z kategorií papír, kancelářské potřeby, kancelářský nábytek, kancelářská technika, firemní potisk, občerstvení a drogerie. Díky propracovanému logistickému systému garantuje Office Depot jako jediný v oboru dodání zboží do druhého pracovního dne po celé ČR. V roce 2003 rovněž spustila ekologický program Stromy pro život, kde za každých 50 prodaných balíků papíru vysadí za zákazníka 1 strom. Dosud se jí podařilo vysadit více než 230 tisíc stromů.

Office Depot Paper 2
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).