Hlavní navigace

Úvěr můžete získat i jinde než v bance

Komerční sdělení  Autor: 287592
Pokud je Vaše žádost o úvěr v bance zamítnuta, pak nezbývá nic jiného, než se poohlédnout někde jinde. Přijatelným řešením v takovém případě jsou spořitelní a úvěrní družstva.

Sdílet

Jejich největší předností proti ostatním nebankovním subjektům poskytujícím úvěry a půjčky je, že stejně jako banky spadají pod dohled ČNB a musejí tak dodržovat regulatorní limity a pravidla obezřetného podnikání.

Jedním z kapitálově nejsilnějších spořitelních družstev je WPB Capital, které bylo založeno v roce 1999. Od svého vzniku se primárně zaměřovalo na obsluhu privátní klientely. Po završení legislativních změn v oblasti družstevního bankovnictví začalo družstvo od ledna 2007 nabízet své produkty a služby široké veřejnosti. WPB Capital se zaměřuje zejména na přijímání vkladů a poskytování zajištěných úvěrů.

Úvěry od WPB Capital představují alternativu k bankovním produktům. Nehodnotí zde klienta podle tabulek, a pokud klient nevyhoví v některém z požadavků, snaží se najít rozumné řešení přijatelné pro obě strany. Řádné oprávnění ČNB a produkty splňující bankovní standardy a normy jsou zárukou férového obchodního jednání. Velkou předností je jednoznačně rychlost vyřízení žádosti, počínaje předběžným bezplatným posouzením do 48 hodin, a individuální přístup. Značnou část klientů WPB Capital tvoří ti, kteří neuspěli se svou žádostí v bance. Tam jim kvůli přehnaně přísným kritériím úvěr zamítli, ale u WPB Capital jej získali.

Více informací naleznete na webových stránkách WPB Capital.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).