Hlavní navigace

Vydejte se do světa s Brussels Airlines. Pohodlně a výhodně

Komerční sdělení
Rovníková Afrika, Nantes nebo americká velkoměsta, to všechno jsou místa, kam není z našich končin úplně snadné rychle a pohodlně doletět.

Sdílet

Potřebujete-li cestovat do poněkud exotických destinací a potrpíte si na kvalitu, využijte služeb letecké společnosti Brussels Airlines. Nadstandard je tady samozřejmostí, je přitom jedno, jste-li vrcholový manažer nebo turista s batohem.

V současné době Brussels Airlines zajišťují spojení z Letiště Václava Havla Praha do šesti desítek evropských měst, do 19 afrických lokalit a do tří severoamerických aglomerací včetně čerstvě zařazeného Toronta. Přestupním uzlem je pochopitelně Brusel, kde společnost také sídlí.

S Tintinem na křídlech

Brussels Airlines tvoří spojnici mezi belgickou metropolí a vzdálenějšími lokalitami. Ve všech dálkových spojích této úspěšné letecké společnosti se však setkáte se špičkovým servisem a ochotou palubního personálu. K dispozici jsou dvě cestovní třídy – business a ekonomická, nikdo se v sedadle nemačká a občerstvení je samozřejmostí.

Mezi Prahou a srdcem Evropské unie létají letadla Brussels Airlines třikrát každý pracovní den, o víkendech dvakrát. Letový řád je na míru ušit obchodníkům na krátkodobých cestách i turistům směřujícím dále do světa. Na bruselském letišti Zaventem rychle a jednoduše přestoupí do navazujícího spoje.

Věrnost se počítá

Vlajková letecká společnost Belgického království připravila i na rok 2016 několik zajímavých inovací. Kromě dalšího zdokonalování klientského servisu a již avizovaného novinkového spojení do Toronta je to například věrnostní program LOOP. Využijí ho především zákazníci cestující s Brussels Airlines po starém kontinentu. Za nasbírané body (tzv. loops) dostanou volnou letenku dle vlastního výběru. Získejte ji též a zaregistrujte se do programu na www.loop.be/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).