Hlavní navigace

Výstavba rodinných domů ve spolupráci s investičním crowdfundingem

Komerční sdělení  Autor: finGood
Spojení developmentu a investičního crowdfundingu je silný nástroj financování těchto projektů.

Sdílet

Své o tom ví přední crowdfundingová investiční platforma finGOOD.cz, která nabízí projekty napříč trhem a podnikatelským spektrem. Až 30 % z celkové nabídky investic zabírají právě developerské projekty. FinGOOD se v této oblasti zaměřuje na financování menších a středních developmentů. Developerské společnosti tento způsob financování využívají stále s větší oblibou jako mezikrok k bankovnímu financování. Ze strany individuálních investorů je o tyto projekty nebývalý zájem. 

Nesporné výhody pro investory

Rostoucí investorský zájem má zcela jasné důvody. Investorům jsou na platformě finGOOD nabízeny projekty, které nabízejí kombinaci vysokého zhodnocení, výborného zajištění a velmi krátké doby splatnosti.

Do této kategorie přesně zapadá i nová Kontinuální investice – Rodinné domy Michálkovice, kterou na platformě naleznete pod oficiálním názvem SweetHome Boost s.r.o. Ta navazuje na úspěšnou spolupráci finGOODu s rodinnou stavební společností Rybka Building, díky které došlo k výstavbě bytového domu za 50 milionů korun. Tuto investiční příležitost, která v sobě nesla všechny zmíněné klady (výnos 8 %, splatnost 1 rok a zajištění v podobě zástavy nemovitosti), si nenechalo ujít 1205 investorů. Odměnou jim za to byl výnos v celkové hodnotě 3,4 miliony korun, který si mezi sebe rozdělili.

Výstavba rodinných domů

V případě současné investiční příležitosti, tedy výstavby rodinných domů Michálkovice, lze s jistotou říct, že opět plnohodnotně splňuje požadavky na výbornou investici. Investorům nabízí splatnost 12 měsíců, solidní 7% zhodnocení a zajištění v podobě stavebního pozemku. 

V rámci tohoto projektu vznikne 8 samostatných rodinných pasivních domů, které budou zasazeny do atraktivní lokality s výhledem na jižní svahy. 

Získat peníze na developerský projekt na 24 hodin? Žádný problém!

Celý projekt je rozdělen do 5 samostatných tranší s cílovou částkou 50 milionů korun. Důležitým aspektem projektu je velmi rychlá návratnost investice, kdy nejdelší doba návratnosti je 12 měsíců a s každou další tranší se o měsíc zkracuje. K tomu je potřeba ještě připočítat fakt, že probíhající stavební práce jenom zvyšují hodnotu zajištění a tím i narůstá výše zajištění investice pro investory!

První tranše této investice právě teď probíhá přímo na stránkách finGOOD.cz. O tom, že je tento projekt natolik investorsky atraktivní, se investoři přesvědčili v prvních 24 hodinách od spuštění investice. Za necelý den vybralo přes 50 % z cílové částky. Nyní do konce této lukrativní investiční příležitosti zbývá už jen pár dní.

FinGOOD tak vyslyšel přání mnoha investorů a ve spolupráci se spolehlivým partnerem nabídl zajímavý, stabilní, dlouhodobý a zajištěný projekt, do kterého lze investovat kontinuálně a opakovaně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).