Hlavní navigace

Vytvořili jste skvělý projekt? Přihlaste se do soutěže WebTop100.

Komerční sdělení
Odstartovala největší soutěž digitálních projektů v Česku a na Slovensku, díky níž můžete zazářit před svými konkurenty.

Sdílet

Soutěž WebTop100 umožňuje firmám porovnat jejich digitální řešení a kampaně s konkurencí, a stát se tak inspirací pro ostatní. Všechna digitální řešení a kampaně jsou hodnoceny odbornou porotou, složenou z předních expertů ve své oblasti.

Celý projekt si klade za prioritní cíl prezentovat ty nejinspirativnější digitální projekty, které se v uplynulém období na česko-slovenské scéně zrodily. Proto upouští od oborových žebříčků firemních webů a vydává se cestou širší inspirace na ploše všech podstatných digitálních disciplín.

“Podařilo se nám navázat spolupráci se špičkovými odborníky v daných disciplínách na českém trhu”, říká předseda odborné poroty soutěže Petr Kleiner. “Jsem přesvědčen, že aktivní účastí lidí jako jsou Pavel Ungr, Ondřej Ilinčev nebo Petr Skondrojanis získává soutěž na další prestiži a puncu kvality. Věřím, že soutěžní projekty už nemohou být v lepších rukou”, dodává se Petr Kleiner.

Do letošního ročníku mohou soutěžící přihlašovat projekty v těchto kategoriích:

Pokud jste i vy vytvořili digitální projekt, na který jste opravdu hrdí a který posunul vás samotné nebo vašeho klienta o kus dál, a máte chuť získat ocenění, díky němuž zazáříte před zadavateli i digitální komunitou, neváhejte. Projekty do soutěže WebTop100 můžete přihlašovat až do 1. května.

Máte nově možnost získat divokou kartu ve všech soutěžních kategoriích. Z přihlášených projektů v řádném termínu budou 4. května vylosovány dva za každou kategorii, které získají přihlášku v podobě divoké karty, tedy zdarma.

Veškeré další informace i s krátkými video profily jednotlivých odborných garantů jsou k dispozici na webu WebTop100.cz. Pořadatelem soutěže je digitální agentura Sherpas a produkčně akci zajišťuje společnost Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).