Hlavní navigace

Využití internetových zdrojů v podnikání roste!

Komerční sdělení
Konečně se situace v podnikatelském sektoru stabilizuje. Blýská se konečně podnikatelům na lepší časy?

Sdílet

Dle českého statistického úřadu se začíná dařit jak komplexně české průmyslové produkci tak tržbám obchodníků jako takovým a to meziročně o více než 4%. Podnikatelé se nebojí zdravě zariskovat a mnozí z nich rozšiřují své působení do dalších odvětví. Situaci potvrzuje i ředitel největšího poptávkového systému v ČR projektu AAAPOPTÁVKA.CZ, který poskytuje obchodní příležitosti zejména pro malé a střední podnikatele.

Jak nahlíží na současnou situaci na podnikatelském trhu vedení AAAPOPTÁVKA.CZ a jaké má projekt zkušenosti s aktivitami ekonomických subjektů na českém trhu?

Jakým způsobem podporuje poptávkový systém začínající ale i stabilně aktivní podnikatele a živnostníky? 

Poptávkový systém je pravidelným zdrojem nových obchodních příležitostí pro podnikatele v jakémkoliv oboru činnosti. Představuje jakousi spojku mezi budoucím zákazníkem, který poptává služby či produkty a mezi firmou, která poptávané služby či zboží poskytuje.

Každý dodavatel, který se zdarma zaregistruje v poptávkovém systému, tak získává přímo na svůj kontaktní email poptávky po realizaci služeb či dodání zboží dle svého oboru činnosti a lokality, ve které působí, případně na kterou se chce zaměřit v rámci rozvoje podnikatelských aktivit.

Jak byste zhodnotil současnou situaci v podnikatelském sektoru? 

Díky obsáhlé databázi více než 250 000 dodavatelů, kteří jsou v projektu AAAPOPTÁVKA.CZ v současnosti registrováni, jsme schopni monitorovat podnikatelský trh jako takový a to i v rámci jednotlivých odvětví.

Stále převládá zájem o využívání poptávkového systému především ve stavebních oborech činnosti a poradenství, ale i v dalších odvětvích. Velký zájem je i ze strany poptávajících, tedy uživatelů využívajících náš systém při hledání vhodného dodavatele, kde zaznamenáváme každoročně nárůst o několik procent.

Jakým způsobem tedy mohou firmy začít využívat služeb poptávkového systému? 

Firmy se mohou zcela zdarma registrovat přímo na stránkách www.aaapoptavka.cz a nastavit si až 12 jednotlivých oborů pro zasílání nových obchodních příležitostí. Placené služby lze objednat na dobu 6 až 24 měsíců. V současné době má každý dodavatel možnost získat nejen nové obchodní příležitosti pro své podnikání, ale také se zapojit do právě probíhající soutěže a vyhrát nerozbitný telefon značky Caterpillar CAT B15 Dual Sim. Do soutěže mají možnost se zapojit i stávající dodavatelé, kteří zvolí některou z nabízených služeb poptávkového systému. Veškeré informace o právě probíhající soutěži jsou přístupné přímo na stránkách poptávkového systému.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).