Hlavní navigace

Weby, které vám přivedou nové zákazníky a bez starostí

Komerční sdělení  Autor: 518993
Webová stránka pro vaše podnikání, která se objeví na prvních místech ve vyhledávačích, zvýší vám počet platících zákazníků a zároveň bude cenově dostupná, nemusí být jen snem. Díky službě Internet123 si ji můžete dopřát již od 449 Kč měsíčně.

Sdílet

O vzrůstající důležitosti internetu v podnikání není třeba polemizovat. Stále více zákazníků hledá svého dodavatele právě zde. I přesto však řada podnikatelů a živnostníků ještě stále nemá žádnou, nebo dostatečně kvalitní webovou prezentaci. Důvodem je většinou nedostatek času, nebo obavy z vysokých vstupních a provozních nákladů. Tyto obavy je nyní možné hodit za hlavu. Na českém trhu je podnikatelům, živnostníkům i firmám k dispozici služba Internet123, díky níž je možné získat webové stránky rychle, levně a efektivně.

Služba Internet123 zahrnuje poradenství, tvorbu, správu a optimalizaci webových stránek. Samozřejmostí jsou srozumitelné měsíční statistiky návštěvnosti, které lze volitelně doplnit o měření příchozích telefonních hovorů. Weby od služby Internet123 dosahují třikrát vyšší návštěvnosti v porovnání s průměrnou webovou stránkou. Stránky jsou vytvářeny na základě empiricky ověřených designů, které zajistí zvýšení počtu platících zákazníků na základě návštěvy webové stránky.

Mediatel 123 - obr.2

Tým odborníků pracujících pro Internet123 využívá rozsáhlé zkušenosti z tvorby tisíců webových stránek v rámci celoevropské sítě. Webové stránky jsou neustále upravovány tak, aby se objevovaly na předních pozicích vyhledávačů a potenciální zákazníci je tak snadno nalezli. Samozřejmostí je synchronizace pro Google maps.

Internet123 je k dispozici již od 449 Kč měsíčně. K dispozici jsou výhodné balíčky Internet123 Start a Firma. Balíček Start je určen především pro drobné podnikatele, kterým postačí jednoduchá prezentace. Varianta Firma osloví především menší a střední firmy, které potřebují více členěné stránky umožňující propagaci širšího portfolia zboží a služeb.

Službu Internet123 poskytuje společnost Mediatel, jejímž dlouhodobým cílem je podpora malého a středního podnikání. Mediatel má rozsáhlé zkušenosti s internetovým marketingem a provozuje on-line katalogy ZlatéStránky.cz, TravelGuide.cz nebo Inform.cz. Více informací o službě Internet123 je k dispozici na stránkách www.internet123­.cz

Podívejte se na video o tom, jak webové stránky od služby Internet123 pomohly v podnikání osobní trenérce Michaele Šrotířové zde.

Mediatel 123 - obr.1 truhlářství
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).