Hlavní navigace

WPB Capital poskytne úvěr firmám, kterým nepůjčí banka

Komerční sdělení  Autor: 287592
Může se to stát komukoliv a kdykoliv. Na začátku podnikání, ve chvíli, kdy firma prochází těžkým obdobím nebo je potřeba okamžitě získat likviditu nebo se vyhnout konkurzu či exekuci. V těchto případech vedou první kroky do banky. Ta však často kvůli omezujícím pravidlům není s to klientovi vyhovět.

Sdílet

WPB Capital nabízí řešení v oblasti financování všem firmám, tedy i těm které se ocitly v problémech. Oproti bankám, které kladou důraz na minulé výsledky, WPB Capital posuzuje hlavně budoucí bonitu klienta. Právě důraz na tato kritéria vítají hlavně žadatelé z řad malých a středních podnikatelů, kteří potřebují získat provozní či investiční kapitál. Těm WPB nabízí získání neúčelového úvěru, který lze využít nejen pro financování podnikání, ale i pro jakékoli jiné účely (např. refinancování nevýhodných úvěrů z minulosti).

Na rozdíl od některých finančních zprostředkovatelů, kteří nabízí něco, co pak nemohou splnit, nebo firmu spojí s lichváři, kteří žádají za úvěr bez dokladů desítky až stovky procent ročně – často bez možnosti odpočtu z daní a jakéhokoli legálního podkladu, u WPB je vše transparentní a přehledné. Při posuzování problémové firmy je kladen důraz na její budoucí vývoj, schopnost splácet závazky a na kvalitní zajištění. Navíc všechny typy úvěrů svými podmínkami, zajištěním i provedením odpovídají standardním bankovním produktům.

Roční úroková sazba úvěrů WPB Capital začíná na 8,2%, minimální výše úvěru je 300 tisíc korun. Splátkový kalendář a podmínky úvěru jsou stanoveny ještě předtím než klient zaplatí jakýkoli poplatek za zpracování úvěru. WPB Capital půjčuje až do protihodnoty 70 procent tržní ceny zajištění. Předběžnou žádost o úvěr zpracují experti WPB zdarma a vždy se snaží najít řešení, které plně reflektuje požadavky a možnosti klienta.

WPB Capital tak nabízí rozumné řešení pro firmy a podnikatele, kteří z jakéhokoli důvodu neuspěli u bank a dostali se tak do problémů s financováním. Více informací na www.wpb.cz nebo zdarma na infolince 800 345 345.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).