Hlavní navigace

Z konference WebTop100 si každý odnese plno nápadů pro svůj online marketing

Kdo dnes nepropaguje online, jako by nebyl. Přijďte si pro konkrétní návody na váš digitální marketing, které můžete ihned využít v byznysu.
9. 10. 2019

Sdílet

Jak spravovat svůj web naprosto jednoduše? Jak na jeden klik zjistit, kolik vydělává můj online marketing? Jakou zvolit digitální strategii při zahraniční expanzi? Jak má vypadat sdělení na sociálních sítích, aby se z něho stal virál? A jak se to dívá legislativa? Odpovědi přináší konference WebTop100, která se koná 12. listopadu v Národním domě na Vinohradech.

Jako Inspirace pro vaše podnikání mohou sloužit nejen tyto přednášky:

Jak mít dokonalý web dokonale pod kontrolou? Vytvořit dokonalé webové stránky není nic jednoduchého. Správce a majitel webu by však měl mít možnost vytvářet nové stránky již existujícího webu nebo je upravovat. Jan Bezděk ze SiteOne přichází s konkrétními ukázkami, že toto jednoduše udělat lze.

Jaké jsou aktuální trendy v e-mailingu? Petr Cikán z Sherpas Tech vás provede technologiemi od současnosti k budoucnosti a dodá pár doporučení. Buďte připraveni na příští rok, inovace jsou již za dveřmi.

Znáte ten pocit, že polovinu peněz na marketing utrácíte zbytečně, ale nevíte kterou? Kolik tedy vydělává vás online marketing? Odpověď na jeden klik, zda se projekt potácí ve ztrátě nebo vesele prosperuje, přinášejí Jan Kadleček a Giuliano Giannetti z Revolt BI.

Podstatné informace pro všechny, kdo dělají marketing online, poskytne Jan Eisenreich z advokátní kanceláře Ladislav Drha ve své přednášce Právní hranice obsahového a influencer marketingu.

Jak moc se můžete navážet do konkurentů a co hrozí, když to přepísknete? Ve své přednášce Kampaně bez rukaviček vám to na praktických příkladech ukáže Andrea Pavelcová z eLegal.

Jaké jsou atributy obsahu, které zvyšují viralitu profilu na Facebooku a Instagramu? To je téma přednášky Vojtěcha Lamberta z LCG New Media. Detailně probere vybrané příspěvky, které dosáhly největších čísel, a vysvětlí důvody, proč tomu tak bylo.

Na konferenci zazní také další témata: praktický online marketing pro B2B firmy, digitální marketing při zahraniční expanzi nebo SEO v mezinárodním měřítku. Inspirovat se můžete i v bloku, kde vám svá řešení představí vítězové digitální soutěže WebTop100. Ve dvou sálech Národního domu na Vinohradech toho 12. listopadu zazní opravdu mnoho. Sami si prohlédněte program na stránkách konference WebTop100. Registrovat se může pohodlně online.

Pořadatelem akce je Sherpas a produkci zajištuje společnost Internet Info. Hlavními partnery jsou AdexpresFORPSI. Partnery jsou i LCG New Media, NETVORAITOM Digital a SiteOne. Produktovým partnerem je pak EasyEvent. Mediálně akci podporují Marketing Journal, Tyinternety.cz, Lupa.czPodnikatel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).