Hlavní navigace

Zamítnutý úvěr v bance? Jde to i jinak!

Komerční sdělení  Autor: 287592
I když se nás banky snaží přesvědčit, že úvěr lze v dnešní době získat jednoduše, rychle a hlavně, že je dosažitelný téměř pro každého, mnoho žadatelů odešlo z banky s prázdnou. Víte, co je nejčastějším důvodem neúspěchu, a jaké alternativní řešení se nabízí?

Sdílet

Jaké jsou nejčastější příčiny zdržení nebo zamítnutí úvěru v bance?

  • zápis v bankovním či nebankovním registru,
  • nevyhovující hospodářské výsledky – daňová optimalizace často zkresluje a bývá důvodem zamítnutí úvěru
  • nedostatečné nebo málo prokazatelné příjmy žadatele,
  • dluhy u finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení nebo zdravotní pojišťovny,
  • krátká nebo žádná historie firmy – pokud s podnikáním začínáte, podnikatelská historie bývá limitujícím faktorem posouzení žádosti,
  • nepodporované nebo nové odvětví podnikání.

Výše uvedené překážky získání úvěru v bance nemusí být důvodem zamítnutí u WPB Capital. Na rozdíl od bank zde nehodnotí historii klienta, ale věří v jeho budoucnost. Nelpí na prohřešcích z minulosti, ale snaží se pochopit jejich důvody a nalézt řešení. Každý úvěr je posuzován individuálně a podmínky čerpání a splácení jsou nastaveny přesně dle Vašich potřeb. Předběžné posouzení je zdarma do 24 hodin a peníze můžete čerpat již do 14 dnů.

WPB Capital splnilo všechny podmínky ČNB pro účast v mezibankovním platebním styku a od dubna 2008 má vlastní kód banky 2050, což umožňuje další zkvalitnění služeb našim klientům. Stejně jako banky jsou spořitelní družstva finanční institucí spadající pod dohled ČNB, jehož součástí je také dohled nad řízením kreditního rizika. Tím se mimo jiné odlišujeme od nefinančních institucí, které poskytují často velmi rizikové úvěry.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).