Hlavní navigace

Zapojte do svého podnikání influencery

 Autor: Internet Info
Uvažujete nad tím, že svou firmu zviditelníte s pomocí influencerů? Online MARKETING MEETING vám může pomoci.
18. 1. 2023

Sdílet

I v letošním roce se můžete těšit na oblíbená online setkávání MARKETING MEETING. První z nich, Influencer marketing ve službách značky, proběhne už příští úterý 24. ledna.

VYBÍRÁME Z PROGRAMU

Nejčastější chyby při spolupráci s influencery

Chcete vědět, jak se vyhnout nejčastějším chybám v influencer marketingu? V přednášce Iva Veselého se dozvíte, co si pohlídat při oslovování influencerů, jak nastavit cíle a podmínky spolupráce, jak si vyhodnotit její výsledky nebo proč a jak správně spolupráci označovat.

Nepodceňte (právní) přípravu každé spolupráce

Kromě marketingové oblasti je potřeba nepodcenit ani tu právní. Andrea Voříšková z advokátní kanceláře eLegal vám poradí, co vše si pohlídat ve smlouvě před zahájením spolupráce nebo na co si dát pozor při prezentaci produktu, na který platí přísná regulace reklamy.

Influencer marketing v Alza.cz

Monika Jančová vysvětlí, proč se v Alza.cz rozhodli využívat influencer marketing a jak zapadají influenceři do full marketingového mixu. Podle jakého klíče ambasadory vybírali? Jaká jsou očekávání a jak dosavadní spolupráci s influencery v Alza.cz hodnotí? Součástí přednášky budou také ukázky kampaní a poučení z jejich realizace.

Content creators jako budoucnost marketingu

Kdo jsou to content creators a proč jsou tak populární? Jan VohralíkWeDigital se zaměří na nastupující trend, kdy značky začínají využívat obličeje ze sociálních sítích i na svých platformách pro vznik nativního obsahu a budování vlastního profilu. Dozvíte se, jak s nimi pracovat, jaké jsou výhody a kam tento trend směřuje.

TikTok influenceři – jak na to

Vítem JandouTikTokuj.cz si projdeme celkový proces kampaně s influencery od počátečního briefu až po zveřejnění videa a následnou propagaci skrze placenou reklamu. Těšte se na tipy, triky a praktické ukázky spolupráce s influencery na TikToku.

Testfluenceři: cílovku vám nejlépe pomůže oslovit cílovka

Propojení influencerů, jejich publik a uživatelského testování pomáhá značkám s WOM i autentickým obsahem. Na přednášce Rostislava Starého ze společnosti Konektor si ukážeme konkrétní kampaně a jejich výsledky.

Na webu konference najdete kompletní anotace přednášek i medailonky spíkrů. Přihlásit na akci se můžete prostřednictvím online formuláře zde. MARKETING MEETING – Influencer marketing ve službách značky proběhne 24. ledna 2023 od 10:00 online.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).