Hlavní navigace

Získejte díky LinkedInu větší vliv na trhu a nové zákazníky

 Autor: Internet Info
Rostoucí počet uživatelů a firem na LinkedInu vám dává velkou příležitost vybudovat si obsahem silnou osobní i firemní značku a oslovit tak své zákazníky i potencionální zaměstnance. Jak ji využít si ukážeme na dalším online MARKETING MEETING.
29. 5. 2023

Sdílet

Řečníci červnového online MARKETING MEETING na téma LinkedIn pro HR, byznys i marketingse změří na užitečné a praktické tipy, jak pomocí profesní sociální sítě budovat značku a získávat nové zákazníky a obchodní jednání, jak pracovat s firemním profilem a ambasadory tak, abyste podpořili dobré jméno vaší společnosti. Ukážeme si také, jaké jsou nejnovější trendy v obsahu, jak je uchopit a v jakém algoritmu se chovají. Přijďte si pro dávku inspirace a zjistěte, jak „refreshnout“ svůj obsah na LinkedInu – už 20. června.

Přednášky, na které se můžete těšit:

Obchod, nábor a vliv díky LinkedIn

Sergej Pavljuk ze StoryMatters.online představí konkrétní příběhy různorodých společností, které přišly s jasným zadáním: zajistěte nám prostřednictvím LinkedIn obchodní jednání. Sežeňte nám relevantní kandidáty na pohovor. A to nejtěžší: zajistěte nám skutečný vliv na trhu. Těšte se na praktické case study a čísla.

Aktuální trendy v obsahu na LinkedIn

Abyste na LinkedIn získali vliv a obsah vám generoval obchodní kontakty, je důležité sledovat nové trendy v tvorbě obsahu. Jaké formáty se aktuálně těší přízni uživatelů nejen u nás, ale i ve světě se dozvíte v přednášce copywriterky Radky Legerské.

Využití LinkedInu v HR

Jak můžete díky LinkedInu najít, přilákat a oslovit ty správné lidi k vám do firmy a jak systematicky pracovat s LinkedInem tak, aby k vám lidé sami přicházeli, je téma pro Anetu Kořínkovou z GoodCall.

Autor: Internet Info

Budování osobní i firemní značky

Jak udělat ze svých zaměstnanců přirozené ambasadory a leadery? Jak dostat na LinkedIn vašeho CEO a k čemu to bude vám i jemu? A co dalšího můžete na této síti zažít? To vám prozradí influencer a expert na LinkedIn Adam Zbiejczuk z Influencer.cz.

Jak to vidí CEO

LinkedIn je o autenticitě a zvolených tématech. Ředitel rodinné firmy SIKO koupelny & kuchyně Tomáš Vala je na této profesní síti velmi aktivní a podělí se s vámi o tipy, co zrovna jemu nejlépe funguje. Velký prostor pak bude i pro odpovědi na vaše otázky.

Jak budovat tým interních ambasadorů

Světem velkých značek hýbou influenceři – ambasadoři značek. Ti jsou ale stále jen externí samolepkou na tváři firmy. Lucie Zitterbartová (Lucky Citron) pomáhá firmám budovat interní týmy autentických ambasadorů. Jak, to uvidíte na praktických ukázkách.

Autor: Internet Info

Přijďte se inspirovat, jak získat skutečný vliv na trhu ve vašem segmentu a budovat svůj brand na online MARKETING MEETING: LinkedIn pro HR, byznys i marketing. Zaregistrovat se můžete na stránkách akce, kde najdete kompletní program, stejně jako profily našich řečníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).