Hlavní navigace

Zkusíš byt, najdeš domov

Komerční sdělení  Autor: 518993
Skanska Reality vám půjčí byt, abyste si mohli vyzkoušet, zda splňuje požadavky, které máte na svůj domov. Nabídne vám víkendový pobyt v některém ze svých 3 vzorových bytů, abyste měli dost času zjistit, zda vám padne jako ulitý.

Sdílet

Domov, to nejsou jenom čtyři stěny. To je pocit, že zrovna sem patřím, pohoda, nálada, pohled z okna… A jako si můžete před koupí vyzkoušet nové šaty nebo otestovat nové auto, máte nyní od Skanska Reality jedinečnou možnost vyzkoušet si i byt, ve kterém byste chtěli žít.

Ale nejde jen o byt, i dům je důležitý. Snadno zjistíte, jestli je vám sympatický. A co teprve místo, kde se bytový dům nachází, i to by vám mělo vyhovovat z mnoha hledisek. Přijďte si vyzkoušet, jestli je to na metro opravdu sedm minut chůze, jestli je školka pro vaše děti skutečně za rohem, jestli do nejbližšího obchodu dojdete procházkou. Zkuste, jak dlouho by vám z dané lokality trvala cesta do práce, do centra Prahy, jak se rychle a snadno se dostanete na nejbližší cyklostezku,… Zažijte, jaký je to pocit, když se v takovém novém bytě ráno probudíte, když se díváte z okna, když sedíte na terase a pijete kávu. Ale třeba také, jestli stěny mají takovou zvukovou izolační schopnost, jakou si představujete. Je mnoho každodenních drobností, z nichž se skládá domov. Jsou věci, které si člověk musí zažít na vlastní kůži, cítit je, vnímat všemi smysly. Proto vás Skanska zve na návštěvu. Na návštěvu u vás doma.

Akce bude probíhat vždy od pátku do neděle, v kompletně zařízených vzorových bytech projektů Bytové domy Romance, Rezidenční čtvrť Botanica a Bytový areál Jahodnice.
A protože vám Skanska Reality chce poskytnout skutečný komfort, tak vás v pátek odpoledne vyzvedne na adrese, kterou uvedete a v neděli večer vás opět odveze zpátky.

Pokud chcete znát více podrobností o celé akci, podívejte se na webové stránky www.skanska.cz/re­ality nebo kontaktujte makléře Realitní kanceláře Skanska.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).