Hlavní navigace

Zlatá koruna bude opět udílet Cenu podnikatelů

Komerční sdělení  Autor: 258398
Finanční produkty pro malé a střední podniky v soutěži Zlatá koruna nehodnotí od loňska pouze odborníci, ale také samotní podnikatelé.

Sdílet

„Financování je jedna z nejdůležitějších otázek každého podnikání, proto považujeme prestižní projekt Zlatá koruna za výbornou příležitost firem zhodnotit nabídku na trhu s finančními produkty pro podnikatele“ komentoval rozhodnutí udělovat Cenu podnikatelů loni předseda SME Union (Unie malých a středních podniků ČR) David Šeich.

Vyhlášení Ceny podnikatelů bylo největší novinkou loňského 6. ročníku soutěže. Nejvíce hlasů v této anketě a první místo získalo univerzální pojištění TREND 07 od Kooperativa pojišťovny, druhé místo obsadil EUROleasing 2007 od společnosti ČSOB Leasing a na třetí příčce se umístilo Postkonto – program Max od Poštovní spořitelny. Od loňského roku se v nabídce finančních společností objevila řada nových produktů a v důsledku krize se změnila i měřítka pro jejich hodnocení a posuzování ze strany podnikatelů. Toto by mohl být jeden z motivů, proč se hlasování zúčastnit a projevit svůj názor.

„Věřím, že se letos do hlasování zapojí co největší počet malých a středních podnikatelů a výsledky hlasování budou pro finanční společnosti významným podnětem, jak tyto produkty dále zlepšovat a jakým směrem rozšiřovat svou nabídku,“ říká ředitel soutěže Zlatá koruna Pavel Doležal.

Hlasování je otevřené všem zájemcům přes internet. Každý podnikatel může hlasovat prostřednictvím odkazu http://www.zla­takoruna.info/hla­suj_nominace.php?ht=2. Hlasování potrvá až do 7. června a výsledky budou vyhlášeny 18. června při slavnostním rozdílení cen v TOP HOTELu Praha.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).